EDİRNE MİLLETVEKİLİ RECEP GÜRKAN ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN EDİRNE’YE GELİŞİNİN 83. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI;

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

EDİRNE MİLLETVEKİLİ RECEP GÜRKAN ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN EDİRNE’YE GELİŞİNİN 83. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI. Gürkan Mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ulu Önder ATATÜRK, Edirne şehrine ve Edirne halkına özel bir değer vermiştir. En yoğun çalışmaları sırasında bile çok değerli zamanını Edirne’de geçirmesi, Edirne’mize ve halkına verdiği önemin en büyük emaresidir.

yeniimaret_recep_gurkan

Ulusumuzun kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Edirne’ye gelişinin 83’üncü yıldönümünde;

Aziz Atam, Edirne halkı her geçen gün senin ilkelerini daha iyi anlayarak ve bağlanarak bize gösterdiğin ışıklı yolda yürümeye devam etmektedir.

Bütün yurdumuzu aydınlatan ilkelerini, Serhat şehri Edirne halkı da bilmekte ve bu ilkelere olan bağlılığını davranışları ile göstermektedir.

Bugün 21 Aralık 2013; Edirne halkı, Laiklikten ödün vermeyerek, Atatürkçü düşünceden ayrılmayarak, ulusal birliğini koruyarak, Cumhuriyete olan bağlılığını her zaman ve her yerde göstererek, demokrasiye ve hukuka olan inancını muhafaza ederek, geçmişteki o günkü coşkuyu yaşamaya ve yaşatmaya devam etmektedir.

Değerli hemşerilerimi, çalmayarak ve çalanlara göz yummayarak vermiş olduğu özverili mücadeleden dolayı kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

 

 

Recep GÜRKAN

 84 total views,  2 views today

Next Post

CHP’li gençlerden kan bağışı kampanyası

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com CHP Edirne İl ve İlçe Gençlik Kolları ve Edirne Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Belediye Dış dükkanlarında yapılan Kızılay-CHP Gençlik Kolları ortak çalışması olan kan bağışı “ Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır” parolası ile başlatıldı. 18-65 yaş arası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp