Edirne Muhtarlar Derneği başkanı ve yönetim kurulu’ndan ziyaret

admin

umt_97

 

 

 

 

 

 

Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı ve Şükrüpaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Tasmalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Talatpaşa Mahallesi Muhtarı Hasan Kıyı, Barutluk Mahallesi Muhtarı Zeki Yaşagör, Babademirtaş Mahallesi Muhtarı Haluk İnağ, Dilaverbey Mahallesi Muhtarı Necmettin Ersaçmış, Fatih Mahallesi Muhtarı Bilal Ürer ve Karabulut Köyü Muhtarı Cem Yılmas 16 Ocak 2017 tarihinde Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyaret etti.   Tabakoğlu  Mahalle muhtarlarının ziyaretinden mutluluk duyduğunu  ve muhtarların halkla iç içe olan devlet yöneticileri olduğunu kaydederek, kendileri ile her zaman  dayanışma içinde olmayı hedeflediklerini söyledi.

umt_9638

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı  İrfan Tasmalı ; Muhtar arkadaşları ile birlikte  Trakya Üniversitesi Rektörü  Prof Dr Erhan Tabakoğlu’nu  ziyaret ederek görevinde başarılar dilediklerini söyledi.

Ziyarette Üniversite ve şehir bütünleşmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek projeler görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.
umt_9637

Next Post

Bozulan yollar tamir ediliyor

              Edirne’yi etkisi altına alan kar yağışı ve buzlanmadan dolayı bozulan yollar Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tamir ediliyor. Edirne’de 4 Ocak 2016 tarihinde başlayan kar yağışında 11 farklı bölgede çalışan Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışının son bulmasıyla birlikte […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp