Edirne SGK İl Müdürlüğü’nden Eğitim Semineri

admin

Edirne Öğrentmenevi toplantı salonunda 24 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirilen seminere Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN, Sosyal Güvenlik İl Müdürü H.Metin SÜMER ile SGK personeli katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müdürü H.Metin Sümer, kişisel gelişim eğitimlerine büyük önem verdiklerini söyledi. Bağkur, SSK ve Emekli Sandığının SGK çatısı altında birleşmesiyle sosyal güvenlik hayatında yeni bir dönemin başladığını kaydeden Sümer, “ülke nüfusunun tamamına hizmet vermek gibi bir misyon üstlenerek son 30 yılda gerçekleştirilen en önemli reform olarak kabul edilen sosyal güvenlik reformuyla herkesin eşit şartlarda sağlık hizmeti alabileceği, sigortacılık işlemlerinin sağlıklı, kaliteli ve güvenli alınabileceği bir döneme girdik” dedi.

Ardından Edirne Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN “liderlik ve duygusal zeka” ile “protokol yönetimi” konusunda eğitim semineri verdi.

Eğitimin sonunda İl Müdürü SÜMER, Vali Yardımcısı Dr.Ayhan ÖZKAN’a teşekkür ederek, plaket verdi.e¦şitim24.01.2013 096

 281 total views,  2 views today

Next Post

EMİTT 2013'de Trakya Tanıtılıyor

        Dünyanın en büyük turizm fuarlarından EMITT 2013, İstanbul’da başladı. 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında TÜYAP’ta 17.’si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 70’den   fazla ülkenin katılımıyla kapılarını ziyaretçilere açtı. Dünyanın sayılı turizm fuarları arasında yer alan EMITT Fuarı’nda Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Tekirdağ,Kırklareli illerinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp