Edirne SGK’dan İl Milli Eğitim Personeline Eğitim

admin

Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde, Edirne İl veİlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile bağlı okul müdürlükleri personeline, kısa vadeli sigorta kolları iş ve işlemleri ile ilgili olarak E-Ödenek Programıve Çalışılmadığına Dair Bildirim Girişleri konularında 7 Ağustos Perşembe günü İl Müdürlüğü toplantı salonunda eğitim verildi. Ayrıca eğitim esnasında Kurumun işlemlerine yönelik katılımcılar tarafından sorulan sorular cevaplandırıldı.

SGK

Toplantıda konuşan İl Müdürü Hayrettin KARBUZ, sosyal güvenliğe ilişkineğitimlerin devam edeceğini belirtirken, eğitime olan yoğun katılımdan dolayı memnuniyetini dile getirerek katılımcılara teşekkür etti.

SGK (1)

 

 95 total views,  2 views today

Next Post

Avrupayı Üçe Katlamışız

  Büro-Sen’in yaptığı kamuoyu araştırmasına göre, Türkiye’nin Avrupa ülkeleri arasında en çok vergi ödeyen ülke olduğu ortaya çıkmış. Kullandığımız her şey için dolaylı ve dolaysız vergi ödüyoruz. Yaşamımızın her alanında vatandaşın sırtına yüklenen doğrudan ve de dolaylı vergilerin oranının Türkiye’de  %69 olduğu bu araştırma sonucu belirlenmiş. Bu Avrupa Birliği (AB) […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp