Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan konferanslar dizisi

admin

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği “Kariyer ve Sektör Buluşmaları” etkinliği kapsamında Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü ile Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Üniversitemiz Turizm ve Otelcilik Uygulama Merkezi’nde konferanslar gerçekleştirildi. Kariyer ve Sektör Buluşmaları etkinliği kapsamında gerçekleştirilen konferanslara Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman OCAK, Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Genel Sağlık Sigortası Şefi Ferhat Sertkaya konuşmacı olarak katıldılar.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak’ın katıldığı konferansta öğrenciler mevzuat ve gümrük işlemleri hakkında bilgilendirildi ve öğrencilere mesleki rehberlik hizmeti verildi.

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Genel Sağlık Sigortası Şefi Ferhat Sertkaya’nın konuşmacı olarak katıldıkları konferansta ‘’Genel Sağlık Sigortası Uygulamaları’’ hakkında öğrencilere bilgiler verildi.

Edirne Hilly Otel Genel Müdürü Mustafa Gökgöz Sektörel Bazda İletişim Kurma konusunda 02 Kasım 2017 tarihinde konferans verdi. Yüksekokulumuz Uygulama Merkezinde öğrencilerle bir araya gelen Mustafa Gökgöz yabancı dil eğitiminin önemini vurgulayarak öğrencilerin kişisel donanımlarını arttırmalarının ve yurt dışı bir deneyimin kariyerlerini geliştirmede etkili olabileceğini söyledi.

 142 total views,  2 views today

Next Post

Edirnespor Deplasmanda Galip

BAL Ligi 12. Grupta mücadele eden temsilcimiz Edirnespor deplasmanda  Yalova Kadıköy sporu 1-0 yenerek 3 puanın sahibi oldu. Grubun son sırasında 4 puanı bulunan Yalova Kadıköyspor ile karşılaşan temsilcimiz Edirnespor maçı 12 Kasım Pazar günü Saat: 14.00’te Yalova Atatürk stadında oynandı. Levent Bedir’in gözlemci olarak takip ettiği karşılaşmayı, Bahadır İleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp