EDİRNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE TABLET DESTEĞİ.

admin

Edirne Merkeze bağlı taşıma merkezî okullarımızdan Büyükdöllük İlkokulu/Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerimize Edirne Süt Üreticileri Birliğinden tablet desteği yapıldı. Birlik tarafından başlatılan bağış kampanyası kapsamında alınan 19 adet tablet öğrencilerimize verilmek üzere İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez ve öğrencilerin taşındığı köylerin muhtarlarının katıldığı programda okul yönetimine teslim edildi.
Edirne Eğitim Ailesi adına Edirne Süt Üreticileri Derneğine ve dernek tarafından başlatılan kampanyaya destek olan tüm hayırseverlere teşekkür eden Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, “yaşamakta olduğumuz salgın sürecini hep birlikte tüm kurallara uyularak en kısa sürede atlatmış olacağız” dedi.


Tabletlerin Edirne’de yaşayan hayırsever vatandaşların bağışları ile alındığını söyleyen Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez, Edirne Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu olarak eğitime destek olmak, çocuklarınıza destek olmak konusunda bir farkındalık oluşturmak için başlatılan kampanyanın topluma örnek olması temennisinde bulundu.
Konuşmaların ardından tabletler okul yönetimine teslim edildi.

 1,756 total views,  68 views today

Next Post

DEVA Partisi’nden Bulgaristan Başkonsolosu’na ziyaret

DEVA Partisi İl Başkanı Kerem Arda, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Dilek Çavdar Çoban ve Dış İlişkiler Başkanı Berk Aytaç, Bulgaristan Başkonsolosu Borislav Borisov’u ziyaret ederek ticari ve kültürel alanlarda görüş alışverişinde bulundular. TEMASLARIMIZ DEVAM EDECEK. Ziyaret sonrası açıklama yapan Arda, geçen hafta Sayın Vali’mizi ziyaret ederek halktan aldığımız geri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp