Edirne Taksiciler Derneği Başkanı Oktay Bozkurt Görevinden İstifa Etti

admin

Dernek Kurucu üyesi de olan Oktay BOZKURT yaptığı açıklamada;

 

Siyasi kimliği ve Dernek Başkanlığı arasında kaldığını, baba mesleği olan Taksiciliğin Şehrimizde hak ettiği noktaya gelinceye kadar bu yoldaki mücadelesini Siyasi kimliğiyle devam ettirmek istediğinden ve bu şekilde Taksicilik mesleğine daha faydalı olacağına inandığından dolayı istifa ettiğini açıkladı.

 

Bu kararı verirken Dernek üyeleriyle de görüştüğünü belirten BOZKURT, Dernek çalışmalarının aynı doğrultuda devam edeceğini ve kendisinin de her ne kadar başkanlığı bıraksa da Dernek üyeliğinin devam ettiğini ve Taksicilik Mesleği adına yapılacak her türlü olumlu çalışmanın içerisinde yer alacağını belirtti.

 

Şehrimizdeki Taksicilerin yıllardan beri örgütsüz bir yapı içerisinde olmasından dolayı çok ciddi sıkıntılar yaşadıklarını, ancak Derneğimizin kurulduğu günden bu güne yapılan çalışma ve Dernek aktiviteleri neticesinde örgütlü hareket etmenin ne denli önemli olduğunu tüm meslektaşlarının anlamasının kendisini sevindirdiğini söyledi.

 

Önümüzdeki günlerde Yönetim Kurulu kendi aralarından bir Başkan seçimi yapacak ve görevi devralan arkadaşımızla gönül verdiğimiz bu mücadelemizde omuz omuza çalışmalarına devam edeceklerini belirten BOZKURT,

 

Geçmişte yaşadığımız acı tecrübelerin tekrarlanmaması için tüm taksici esnafının her zamankinden daha fazla, mesleğine, ekmeğine, geleceğine ve Derneğine sahip çıkmaya devam etmeleri gerektiğini belirtti.

 

 249 total views,  2 views today

Next Post

Her Şeyi Ben Bilirim Ustaları

Şöyle  çevremize  bir göz attığımızda  her alanda her konuda  çok bilirim  sevdalıların olduğuna tanık oluruz. Bu  zatlar  hangi makamda olursa olsun her zaman kendi “horozları ötsün” toplantılarda  kendileri konuşsun isterler. Kendi doğrularından başka doğruları kabullenmeyen, bu kişilerin   kendilerince meziyetleri  saymakla bitmez.     Onlara göre karşı fikirde olanlar çoğu kez  bozguncu,  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp