Edirne Terziler Odası projesinde sona yaklaşılıyor

admin

Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Trakya Kalkınma Ajansına sunulan ve hibe almaya hak kazanan “Konfeksiyon Alanında Vasıflı Eleman Eğitim Merkezi” isimli proje kapsamında proje iştirakçisi Edirne MODAVİZYON A.Ş. yetkilileri eğitimlerin devam ettiği atölyeyi ziyaret etti.

Edirne Terziler Odası projesinde sona yaklaşılıyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı Hakan Fındıklı’nın refakatinde gerçekleşen ziyarette, Şahinler Holding Edirne MODAVİZYON A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Vedat Okuş ve Fatma Heves eğitimleri değerlendirdiler. Eğitimlerin 1 ay sonra sona ereceğini belirten Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hakan Fındıklı “Projemizin sona ermesinin ardından eğitimlerimize devam edeceğiz. Eğitimler kapsamında yetiştirilen ve yetkinlik kazanan kişiler Edirne Modavizyon Fabrikasında  işe başlayacaklar. Devam edecek olan kurslara katılmak isteyen kişiler Odamıza başvuruda bulunabilirler.” Dedi.

Edirne Terziler Odası projesinde sona yaklaşılıyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Düzenlenen eğitimlerden oldukça memnun olduklarını belirten Şahinler Holding Edirne MODAVİZYON A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Vedat Okuş “Fabrikamız bünyesinde çalışan kişi sayısı itibarı ile Edirne ekonomisine sağladığımız katkı tartışılmaz. Edirne Terziler Odası’nın hazırladığı proje sayesinde fabrikamızın ihtiyacı olan yetişmiş eleman açığını kapatmaya çalışacağız. Bu tip projeler Edirne ekonomisine ve sosyal yapıya büyük katkı sağlıyor” dedi.

 

 

 

 121 total views,  2 views today

Next Post

EKYDD’den ANADOLU AJANSI’na ziyaret

              Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve üye Fikri Ak Anadolu Ajansı’nın 96.Kuruluş yılı nedeniyle Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Baran’ı makamında ziyaret etti. Anadolu Ajansı’nın gece gündüz demeden, soğuk ve sıcak gözetmeden, her yerde, her zamanda, her şartta vatandaşın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp