EDİRNE TİCARET BORSASI BAŞKANI ÖZTÜRK’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

admin

AW000057

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Özay Öztürk’e Edirne’deki çeşitli kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Edirne İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakırlar, Edirne Halkbank Selimiye Şube Müdürü Erkan Özkeskin, Edirne SanAW000057ayicileri ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Açıkgöz, Edirne Vakıfbank Şube Müdürü Tuba Güllüdağ, Akbank Edirne Şube Müdürü Zafer Bilgin ile çok sayıda işadamı, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ile Meclis Başkanı Fedai Canım’ı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Ziyaretler nedeniyle değerlendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; “Şehrimizin kamu ve sivil toplum kuruluşları yetkililerinin yapmış olduğu ziyaretler bizleri çok memnun etmiştir. Dile getirilen iyi niyet ve tebrikleri, bizleri seçmek suretiyle bizleri bu göreve getiren üyelerimiz adına kabul ediyorum. Bizlere verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedAW000057i.
Meclis Başkanı Fedai Canım ise yaptığı değerlendirmede, “Amacımız, aynı şehirde faaliyet gösterdiğimiz ve paydaşlarımız olan kamu ve sivil toplum kuruluşları ile daha yakın ve sıcak ilişkiler içerisinde etkili çalışmalar yapmaktır. Beraber çalışmanın başarıyı getireceğinden ve bu birliktelikten şehrimizin ve insanımızın kazançlı çıkacağına inanıyoruz” dedi.

 

 147 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN “KADINLARIMIZ SİYASETTE AĞIRLIĞINI KOYMALI”

 Cumhuriyet Kadınlar Derneği Edirne Şubesi  dayanışma gecesi düzenledi. Dernek Başkanı Mine Hepgüllü kadınların haklarına  sahip çıkma uyarısında bulundu. Geceye katılan  Milletvekili Gürkan, Bugüne kadar gençlerin  yeterince anlaşılmadığını Taksim olayları sonrası gençlerin ülkesine sahip çıktığını o nedenle gençlerden özür dilediğini söyledi.   Taşhan Et Mangal Bahçe’de Cumhuriyet Kadınlar Derneği Edirne Şubesince düzenlenen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp