EDİRNE TİCARET BORSASI’NA YENİ MAHSUL BUĞDAY GELDİ …

admin

2015–2016 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul buğday satışa arz edilmek üzere Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) getirildi.

Edirne Merkez Yıldırım Semtinden Süleyman ZÜLF’e ait Aldane cinsi yeni mahsul buğday, Edirne Ticaret Borsası üyesi Engin Zahirecilik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. yetkilisi Engin BAHŞİ tarafından 0,793 /Kg fiyat üzerinden satın alındı.

EDİRNE TİCARET  BORSASI'NA YENİ MAHSUL BUĞDAY GELDİ … (1)

 

 

 

 

 

 

 

Engin BAHŞİ, buğdayı getiren üreticimiz Süleyman ZÜLF’ü kutlayarak, şahsında tüm üreticilere bereketli bir yıl diledi.

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay ÖZTÜRK “Yeni hasat sezonunun Üreticilerimize ve Üyelerimize hayırlı olmasını diler,  Ürünlerinin bol, kazançlarının bereketli olmasını temenni ederiz. Borsamız her zaman olduğu gibi üreticilerimizin ürünlerini  satışta  üzerine düşen görevi yapacak ürünlerinin değerlenmesinde  öncülük edecektir . Bu konuda  tüm üreticilerimizin borsamıza güven duymasını  çiftçilerimizin ürünlerinin satışında en güvenli kuruluşun Ticaret Borsası olduğunu  belirtmek isterim” dedi.

 Toprak Mahsulleri ofisinin önümüzdeki günlerde üren alımına  başlaması  bekleniyor. Üreticiler “ Çiftçinin kara gün dostu” olarak tanımlanan Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) nin bir an önce ürün alımlarına  başlaması ve üreticilerin alın terinin  değerlendirilmesi  önerisinde bulundular.

EDİRNE TİCARET  BORSASI'NA YENİ MAHSUL BUĞDAY GELDİ … (2)

 118 total views,  2 views today

Next Post

Eren "yüksek oranlı katılımla halk iradesi belli oldu"

ETSO Meclis Başkanı  Mehmet Eren   7 Haziran’da  yapılan  milletvekili  seçimi  sonrası yaptığı açıklamada, huzur içinde yapılan milletvekili seçimi ile  halkın siyasi iradesini ortaya koyduğunu  parlemento aritmetiğini  belirlediğini belirterek,  Yapılan Milletvekili   seçimine çok yüksek oranda katılımın olduğunu belirterek; “Edirne’den seçimi kazanarak parlamentoya giden  milletvekillerimiz Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve Şemsettin Emir’e […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp