Edirne Ticaret Borsası’ndan İl Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

admin

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca, Meclis Üyesi Ahmet Özmen, Meclis Üyesi Cenap Dede, Meclis Üyesi İsmail Arslan ve Genel Sekreter Serkan Kösem Edirne’deki görevine başlayan İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret etti.Tanışmanın ardından Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Edirne Ticaret Borsası’nın çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Tecrübeleriniz ile ilimize en üst düzeyde hizmet vereceğinizi biliyor ve yeni görevinizde başarılar diliyoruz.

edirne-ticaret-borsası-emniyet-müdürü-ziyareti

Edirne Ticaret Borsası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Edirne Emniyetine imkanlarımız ölçüsünde destek vermeye ve sorunların çözüm süreçlerine sivil toplum örgütü duyarlılığı içinde katkı sağlamaya hazırız.” dedi. Edirne İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “Edirne huzurlu ve güvenli bir şehir. Göreve başlamamdan ötürü yeni bir heyecan yaşıyorum. Amacımız geçmişte yapılan insan odaklı çalışmaları bir adım ileriye taşıyarak Edirne’ye değer katmak.” dedi.

 

 238 total views,  2 views today

Next Post

Gazetemize Ziyaretler Devam Ediyor

Edirne Ajans Gazetemizin ve Radyo Su’nun yeni yerine taşınmasından bu yana gazetemiz ve radyomuza ziyaretler aralıksız sürüyor.Bu amaçla Edirne Ajans Gazetemizi Süloğlu Belediye Başkanı ve belediye başkan Adayı Erol Atik, Balkan ülkeleri Gazeteciler Birliği Danışma Kurulu Üyesi Adem Özsoy ile Edirne Güncel Gazetesi Sahibi Melih Yurduseven gazetemizi ziyaret ederek çalışmalar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp