Edirne Türk Hava Yolları İle Tüm Dünya da

admin

Edirne Türk Hava Yolları İle Tüm Dünya da

Türk Hava Yollarında yayınlanmak üzere Edirne Belgeselini çekmek için Edirne’ye gelen ‘Çağatay Yolda’’ ekibi tarihin yerlerin çekimlerinden sonra Tarihi Ciğerci Bahri Dinar da Edirne Ciğerini, Arslanzade Arif Meriç de ise Kallavi ve Kavala Kurabiyesinin çekimlerini gerçekleştirdiler.

arif meriç

Türk Hava Yollarında önümüzdeki günlerde yayınlanmak üzere hazırlanan program çekimleri İlk önce Tarihi Ciğerci Bahri beyde yapıldı. Çekimler sonrası konuşma yapan Dinar;’’ Biz her defasında Edirne’yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız Edirne’ye hizmet. Bugün de THY da yayınlanmak üzere Edirne de Çekim yapan Çağatay kardeşimiz Edirne Ciğerini çekti. Tam 240 yurt dışına uçuş yapan uçakta yayınlanacak. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz’’ dedi.

bahri dinar

Daha sonra Arslanzade Üretim Tesislerinde çekim yapıldı. Çekim Sonrası açıklama yapan Arif Meriç;’’ Edirne’nin Ciğerinin yanında bir de Badem ezmesi, kavala kurabiyesi ve Kallavi kurabiyesi var. Dilimizin döndüğü kadarı ile bu seferde Türk Hava Yollarının dış hatlar uçuşlarında Edirne’yi tanıtmak bizlere gurur verdi. Biz de bu imkânı sağlayan ‘’ Çağatay Yolda’’ ekibine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

 169 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYESİNDEN SOKAK HAYVANLARINA YENİ BİR HİZMET

Edirne Belediyesi Sokak hayvanları için sağlıklı ortam sunuyor. Bu amaçla Edirne Belediyesi Kedi Köpek Barınağında bulunan, soğuk havalarda üşüme tehlikesi olan hayvanlara, kalorifer ve çeşitli ısıtıcılar kullanılarak, hayvanlara sağlıklı ve sıcak bir ortam sağlanıyor. Edirne belediye ekiplerinin sokaklardan toplanan sahipsiz 300 kadar köpek ile 15 kedinin barındığı barındıkları ev hayvanlarının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp