Edirne Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

admin

Edirne Ülkü Ocaklarında gerçekleştirilen devir teslim törenine Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Bey ve Edirne Ülkü Ocakları teşkilatının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Edirne Ülkü Ocakları’ ndaki değişiklik Genel Başkan Olcay Kılavuz’un kararı sonucunda bir buçuk yıldır görevini sürdüren Sayın Tahsin Aktaş, bayrağı Sayın Taner Albayrak’a devretti.Göreve yeni atanan Taner Albayrak konuşmasında şunları dile getirdi: “Bugüne kadar sayısız hizmetlerde bulunmuş il başkanlarımızdan Allah razı olsun, bu bir bayrak yarışıdır biz de Cenab-ı Allah’ın izni ile mukaddes davamızı daha yükseklere taşımak için var gücümüzle çalışacağız.Değerli Edirne halkı, Değerli dava arkadaşlarım, uzun yıllar Ülkü Ocaklarında il2.başkanlık görevini yaptıktan sonra Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyin takdiri ile Edirne ülkü Ocakları il başkanlığına atanmış bulunmaktayım.

mhp-ülkü-ocakları

Sayın Genel Başkanımız serhat şehri Edirne’mizi bir kez daha ziyaretleri ile bizleri onurlandırmıştır.Bu kutsal davanın kutlu görevinin devir-teslimini sayın Genel başkanımız Olcay Kılavuz beyin kendisinden almak bana nasip oldu. Ayrı bir şeref ve onur duyduğumu belirtmek isterim. Serhat şehri Edirne’miz de Edirne Ülkü Ocakları olarak eğitim,kültür ve sosyal faaliyetlerle toplumun , bilinçlenmesini,gençlerimizin Eğitim durumlarının en üst seviyeye çıkarılmasını,insani değerli korumak için yardımlaşmayı ön planda tutan bir anlayışla Edirne’mize hizmet etmek için kolları sıvayacağız.Başbuğumuz cennet mekan Alparslan Türkeş’in bize çizdiği yolda “Turan’a,gösterdiği hedefte “kızıl elma”ya liderimiz sayın Devlet BAHÇELİ Bey’in göstermiş olduğu 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine ulaşmak için Cenab-ı rabbim ben ve arkadaşlarımın yolunu açık etsin inşallah.Ayrıca görevi devir aldığım Sayın Tahsin Aktaşa MHP Uzun Köprü Belediye başkan adaylığı sürecinde başarılar diliyorum.Allah yar ve yardımcısı olsun. Edirne ülkü Ocakları adına siz değerli Edirne halkına saygılar sunuyorum. ” dedi.

 195 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYESİ’NDE KURUMLARA CANSUYU EĞİTİM SEMİNERİ

Edirne ilinde yapılan Uyuşturucu ile Mücadele seferberliği çalışmalarında okullardan sonra şimdide kurumlara eğitim seminerleri verilmeye başlandı. Edirne Belediyesi ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğünce başlatılan Cansuyu Projesi her kesime ve herkese ulaşmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Edirne Belediye Birimlerinden Bando Birimine Madde ile Mücadele konulu bilgilendirme yapıldı. Seminer çalışmasında kendilerini, ailelerini ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp