Edirne Ülkü Ocaklarından Baro’ya ziyaret

admin

Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanlığı sosyal sorumluluk projelerini ve önemli günlerini unutmayarak bugün Avukatlar günü nedeni Edirne Baro Başkanlığının ziyaret etti. Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Taner Albayrak ve yönetiminin birlikte katıldığı ziyarette samimiyetin üst düzeyde olduğu gözlendi.

ülkü ocakları baro ziyaretkpk

Yapılan görüşmede Edirne Ülkü Ocakları İl başkanı Taner Albayrak “Demokrasimizin ve toplumsal huzurumuzun teminatı olan ve herkesin savunma hakkı vardır diyen avukatlarımızın bu özel gününü kutlarım. Hiçbir görüş, dil, din, renk ve ırk ayrımı yapmadan tüm insanlığa hizmet ancak ve ancak Avukatlık gibi yüksek bir meslekte icra edilebilir. Ben kendilerini tekrardan kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. Daha sonra ile Edirne Ülkü Ocakları İl başkanı Taner Albayrak Ülkü Ocaklarının yaptığı faaliyetlerden bahsetti ve bundan sonraki yapılacak olan faaliyetler konusunda da Özgür Yıldırım’a bilgiler verdi.

ülkü ocakları baro ziyaretkpk2

Yapılan bu hoş sohbetin ardından günün hatırasına Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Taner Albayrak Edirne Baro Başkanı Özgür Yıldırım’a Osmanlı Devlet arması hediye etti.ülkü ocakları baro ziyaret (6)

 

 

 295 total views,  2 views today

Next Post

Başıboş Hurda Araçlar Kaldırılıyor

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Şehir merkezinde yol kenarlarında veya kamuya ait boş alanlarda bulunan, vatandaşlara ait plakalı veya plakasız hurda araçlar trafik güvenliğini tehlikeye attıkları ve çevre kirliliği yarattıklarından dolayı yollardan çekileceğini söyledi. Gürkan açıklamasında; “Edirne Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü’nün müştereken yapacağı çalışmayla uzun zamandır kullanılmayan plakalı veya plakasız […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp