Edirne Vali Vekili Beyazıt TANÇ’ın anneler günü mesajı

admin

BEYAZIT TANÇ            Sevgi ve şefkat duygularının kaynağı olan “Annelerimiz”, gelecek nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük görev ve sorumluluklar üstlenmiştir. Hoşgörüsüzlüğün oldukça yoğun yaşandığı dünyamızda kadına yönelik şiddetin durması, kadınların hayatımızın her alanında önemli rol üstlenmesi için gerekli görev ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Nesillerin yetiştirilmesinde, küçük bir çocuğun “Önce insan” olabilmesinde büyük emek ve özverisi olan annelerimizin hayatımızdaki yerini tanımlamaya ihtiyaç olmayıp, her birimiz bunu her gün yüreğimizde hissetmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle kadına şiddetin olmadığı, sevgi ve hoşgörünün hakim olduğu bir dünyada, tüm annelerimizin gününü kutluyor, her günlerinin özel gün tadında geçmesini temenni ediyorum.

 

 

 

Next Post

Darağacındaki üç fidanı saygıyla anıyoruz

            Eğitim İş Edirne Şube Başkanı Hikmet Bölükbaşı yaptığı açıklamada, Son nefeslerinde dahi “Kahrolsun Amerikan Emperyalizmi” diyen “Tam Bağımsız Türkiye” şiarını belleklere kazıyan, 68’in devrimci gençlik liderleri Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ı 6 Mayıs 1972’de idam edilişlerinin 44. yıldönümünde saygıyla andıklarını belirterek; “ […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp