Edirne Valisi değişti..!

admin

Edirne Valisi Hasan DURUER, Valiler Kararnamesi ile merkeze alındı. 31 İlin Valiliğini kapsayan kararda  Edirne Valisi Hasan Duruer ile birlikte 12 ilin Valisi Merkeze alındı.

dursunalisahin

Resmi gazetede yayınlanan atama kararlarına göre  Giresun Valiliğinden merkeze çekilen Dursun Ali Şahin Edirne valiliğine atandı.

Dursun Ali Şahin Kimdir…!

 

 —Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kaymakamlık ve valilik yapan Merkez Valisi Düzceli Dursun Ali Şahin, geçtiğimiz yerel seçimlerde AK Parti Düzce Belediye Başkanı Aday Adayı olmak için görevinden istifa etmişti.

CANLI YAYIN  KAZASINA Uğramıştı..

http://youtu.be/hwUcYF-JT3I

Düzceli Vali Dursun Ali Şahin, renkli kişiliği ve görev yaptığı yerlerde başarılı ve ilginç çalışmalarıyla tanınıyor. Hukuk fakültesini bitirmesinin ardından çeşitli ilçelerde kaymakamlık görevinde bulunan Dursun Ali Şahin, 1992-1997 tarihleri arasında Ankara Vali yardımcılığı yaptı. 1999 yılındaki depremin ardından, Afet Bölge Valiliği Vali Yardımcılığı görevini de yürüttü. Kartal ve Bakırköy kaymakamlıkları yaptı. 11 yıl sonra aynı gün Gölcük Kaymakamlığı görevine atandı. Ancak henüz Gölcük’te göreve başlamadan Bakanlar Kurulu’nca 18 Ağustos 2010 tarihinde alınan karar uyarınca Yalova Valiliğine atandı. Ocak 2011’de Danıştay kararıyla önceki valinin makamına dönmesiyle merkeze çekildi ve 13 Mart 2011 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan valiler kararnamesi sonucu Giresun Valisi oldu. 3 Ağustos 2013 tarihinde Giresun Valiliğinden sonra Ankara da merkez Valisi olarak görevini sürdürdü.

Resmi gazetede yayınlanan atama kararlarına göre  Giresun Valiliğinden merkeze çekilen Dursun Ali Şahin Edirne valiliğine atandı.

 1,079 total views,  9 views today

Next Post

TOBB'un 70. Mali Genel Kuruluna Büyük Katılım

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70. Mali Genel Kurulu’nu 22 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirdi. Genel Kurula Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Hüseyinca, Meclis Başkan Yardımcısı Erhan Akgün, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca, Meclis Üyesi Ahmet Özmen, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp