Edirne Valisi Duruer Altunhan Şirketler Gurubunu Ziyaret Etti

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer’in  Edirne’de kurum ve kuruluşları ziyaretleri devam ediyor.Bu Kapsamda  Edirne Şehirlerarası Otobüs  Terminalini  ziyaret ederek işletici  firma yetkilisi  Altunhan Şirketler Gurubu  sahipleri Salim ve Mustafa Altunhan  ile  görüştü.

Ziyareti sırasında peronları gezen Duruer, daha  sonra firma sahipleri  ile  bir araya gelip terminaldeki  çalışmalar  konusunda yetkililerden  bilgi aldı.

Şehirlerarası otobüs terminalinde halka en iyi hizmeti verme gayreti içinde olduklarını belirten Altunhan Kardeşler, bugüne kadar Edirne için yaptıkları hizmetlerin yapacaklarının göstergesi olduğunu belirterek” Terminalin içinde ve çevresinde gerekli düzenleme yapılarak, Otobüs terminalimizi daha modern hale getirdik. Yolcularımızın seyahatleri öncesi oturup dinlenecekleri salonlar  yaptık. Bundan böyle halkımızın talepleri doğrultusunda hizmetimizi daha da yaygınlaştıracağız.

Bizim için önemli olan kar etmek değildir. Halkımızın en iyi koşullarda seyahat etmesini sağlamaktır” dedi

Vali Duruer, toplantıda yaptığı konuşmada, vatandaşlardan gelen şikayetlerin değerlendirilmesi gerektiğini, araçların kalkış saatlerine dikkat edilmesi  uyarısında bulundu.DSC_9001

 185 total views,  5 views today

Next Post

Beykent Koleji'nde Semih Saygıner’den Bilardo Şov

Dünyaca ünlü bilardo şampiyonu Semih Saygıner, Edirne’de Beykent Koleji’nde öğrencilerle söyleşide bir araya geldi. Söyleşi öncesi kısa bir bilardo şovu yapan Saygıner öğrencilere, bilardoyu sevmelerini söyledi. Saygıner, Edirne Beykent  kolejin davetlisi olarak öğrencilerle bir araya geldi. Minik öğrenciler tarafından karanfillerle karşılanan Saygıner, söyleşiye başlamadan önce kısa bir bilardo şovu yaptı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp