EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

admin

Edirne Valisi Ekrem Canalp Anneler günü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Karşılıksız sevginin ve eşsiz hoşgörünün temsilcileri olan annelerimizin ‘Anneler Günü’nü büyük bir sevinç ve heyecan içinde kutluyoruz.

         Milletlerin temelini toplumlar, toplumların temelini aileler, ailelerin temelini ise anneler oluşturmaktadır. Hoşgörünün, şefkatin, karşılıksız emek, özveri ve fedakârlığın timsali olan annelerimiz, bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan sevginin de kaynağıdırlar. Bu kutsal duyguların sahibi olmanın yanında, evlatlarını vatan uğruna şehit veren, acılarını yürekten paylaştığımız şehit annelerimize minnet ve şükran duygularımız sonsuzdur. Onlar, ölümsüzlüğe uğurladığımız kahraman şehitlerimizin bizlere emanetidir.

Bu duygularla, ömürlerini ailelerine ve çocuklarına adayan başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum”

 396 total views,  2 views today

Next Post

HOŞGÖRÜ, SEVGİ VE ŞEFKATİN TÜKENMEZ KAYNAĞI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan , “Hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı; varlıklarıyla bize güç veren yolumuza aydınlatan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler Günü kutlu olsun” dedi. Her yıl Mayıs’ın ikici Pazar Günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, mesajı şöyle: “Hayatın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp