EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP’İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

admin

Edirne Valisi Ekrem Canalp Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında; “Sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, yüreklerin bütünleştiği bir Ramazan Bayramı’na daha hep birlikte ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilindiği üzere bayramlar, insanlar arasında sevgi tohumlarının ekildiği, güzelliğin, kardeşliğin, hoşgörünün egemen olduğu, toplumda kırgınlıkların unutulduğu özel günlerdir. Unutmayalım ki; asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu kadim topraklarda bizi güçlü kılan, vatandaşlarımızın birbirine karşı hissettiği gönülden bağlılığı, aziz milletimizin yardımseverliği, milli birlik ve beraberliğimize olan sarsılmaz inancımızdır.

Hayatımıza feyz ve bereket katan Ramazan Bayramı’nı, bu yıl maalesef tüm dünyanın mücadele verdiği ve ülkemizi de tehdit eden koronavirüs salgınının etkisinde idrak ederek bayramı evlerimizde geçireceğiz. Akrabalarımızla, arkadaşlarımızla ve tüm sevdiklerimizle teknolojinin imkânlarını kullanarak, fiziksel temastan uzak, iletişim araçları ile sevgimizi en üst düzeyde göstererek bayramlaşacağız. Bu zor günleri gerekli önlemleri alarak ve tedbirlere uyarak hep birlikte aşacağız.

Bu güzel bayramı, bugün vatanımızda huzur içerisinde idrak etmemizi; ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzu unutmamalıyız. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum.

Vatandaşlarımızın bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri için gerekli olan tedbirlerin alındığını belirtirken, bayram süresince görev yapacak olan güvenlik, zabıta, itfaiye ve sağlık personeli başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, özverili çalışmalarında başarılar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Edirneli hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; bayramın aziz milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”dedi.

 959 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisi’nden Bayram mesajı; Ramazan Bayramı, ‘yeryüzünde adil bir düzen’in kurulmasına vesile olsun!

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin Ramazan Bayramı mesajı yayımladı… Ramazan Bayramı mesajında sabır, birlik ve beraberlik mesajı veren Av. Tekin, Yaklaşık bir buçuk yıldır korona günlerinde milletimizin büyük fedakârlıklar gösterdiğini belirterek, “Aramıza mesafeler konsa da gönüllerimizin beraber olmasını engelleyemedi, birbirlerimizin kıymetini daha iyi anlama imkânı bulduk, sabrın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp