Edirne Valisi Hasan Duruer Saadet Partisini Ziyaret Etti

admin

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran konu ile ilgili bir açıklama yaparak Sayın Valimiz Hasan Duruer’ in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Bu ziyarette Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş , Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya ile İl ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri bulundu. Ali Demirkıran, samimi  bir havada geçen ziyarette  Saadet Partisinin çalışmaları hakkında kısa bir açıklama yaptı.

Edirne Valisi Hasan Duruer,   Siyasi Partileri iade-i ziyarette bulunduğunu söyledi. Edirne ‘nin müstesna bir şehir olduğunu söyleyen Duruer,tarihi dokunun çok tahrip olduğunun  görüldüğünü söyledi. Özellikle ayakta kalan fakat, bakıma  ve düzenlemeye ihtiyaç bulunan bütün değerlerimize sahip çıkarak onları yeniden hayata kazandırmak için elimizden geleni yapacağız,dedi.

Biz de Saadet Partisi olarak Edirne ‘mize yapılacak bütün hayırlı hizmetleri gönülden desteklediğimizi  ifade ediyor, sayın Valimize de başarılar diliyoruz.

 315 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Sağlık Çalışanına Uygulanan Şiddete Kınama

Edirne Tabip Odası Yönetim Kurulu, önceki gün Edirne Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde görevli bir nöbetçi doktorun hasta yakınları tarafından darp edilmesi üzerine bir basın açıklaması yaptı. Oda Başkanı Prof. Dr. Gailp Ekuklu, şiddetin Sağlıkta Dönüşüm Programı ile birlikte sağlık ortamının yapısal bir sorunu olduğunu belirterek sağlık sorunlarının şiddetle çözülemeyeceğini belirtti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp