Edirne Valisi Hasan Duruer’in 18 Mart Şehitler Günü Mesajı

admin

Edirne Valisi Hasan  Duruer “Şehitlerimiz hem geçmişimiz hem geleceğimiz olmuştur”

Tarih, “Geçmişi olmayanın geleceğininde olmayacağını” bize göstermiş, yurt savunmasında şehit düşen binlerce vatan evladı bizim hem geçmişimiz hem de geleceğimiz olmuştur. Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma günüdür.

Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güvenliği için gözlerini kırpmadan canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde hür olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz.

vali-18mart-anma

Vatanı ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyorum.” dedi.

 116 total views,  5 views today

Next Post

HERKES MERSİNE BİZ TERSİNE

Bakıyoruz Edirne dışındaki illerde özellikle CHP’nin Edirne kadar güçlü olmadığı bölgelerde CHP dışa açılıp kendi ilkeleri dışındaki partilerden oy toplama gayreti içinde olduğu gözleniyor. Mahalli seçimlerde bazı yerlerde partilerinin görüşünden farklı ideolojide olanları aday gösterip oyunu arttırmak amacında. Edirne ise Sosyal Demokratların kalesi olarak tanımlanıyor. Bugüne kadar yapılan genel ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp