Edirne Valisi Hasan Duruer’in Yeni Yıl Mesajı

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer yayınladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi; İlimiz ve ülkemiz açısından üzüntü ve sevinçleriyle 2013 yılını geride bırakıyor; yeni umutlarla 2014 yılını karşılıyoruz. Edirne’nin var olan potansiyelini harekete geçirmek ekonomik, turistik ve kültürel alanlardaki gecikmişliğini gidererek, hak ettiği konuma kavuşturmak yine en büyük hedefimiz olacaktır.

hasan_duruer

 

Bu anlamda; komşularımızla ilişkilerimizin genişletilmesi, ekonomik kalkınma ve işbirliği olanaklarının bölge halklarının yararına en geniş biçimde sunulması ve Kırsal Kalkınma Projesine girişimcilerimizin gösterdiği ilgi bize heyecan ve mutluluk vermektedir. Bir yılı daha geride bırakırken, Edirne’yi parlak geleceğine taşıma ve Balkanların merkezi konumuna getirme mücadelemiz önümüzdeki yılda da devam edecektir. 2014 yılına kendimize güvenerek, iyimserlikle, ancak yapacağımız daha çok iş olduğunun bilincinde olarak giriyoruz.Bu duygu ve düşüncelerle 2014 yılının herkese umut, barış ve huzur getirmesi dileğiyle, sevgi ve saygılar sunarım.

 

 327 total views,  2 views today

Next Post

Sedefçi, Edirnelilerin Yeni Yılını Kutladı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda, “2014 yılının hem ülkemizi, hem de Edirnemizi daha da güzel günlere taşımasını temenni ediyorum” dedi. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 2013 yılının son gününde yayınladığı yazılı açıklamada, 2013 yılını değerlendirdi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp