Edirne Valisi İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti

admin

Edirne Valisi İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti (3)

 

 

 

 

 

 

Bir süre önce Edirne’ye Vali Vekili olarak atanan Mehmet Tekinarslan İl Genel Meclisinin Haziran ayı toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş bu ziyaret programının daha önceleri belirlendiğini ülkede bazı işlerin istendiği gibi gitmediğini Vali Vekili olarak atanan Tekinarslan’ın  bir anlamda vedalaşmak için geldiğini   belirterek; “  vali vekiline konuşma  yapmak için söz verdi.

Edirne Valisi İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekinarslan konuşmasında Valiler kararnamesi çıkana kadar Edirne’de görev yapmak olduğunu belirterek; “ Bu görevimizi yerine getirdim. Görevde kaldığım 20-25 gün içinde Edirne’yi çok sevdiğimi ifade etmek isterim. Kısmet bu kadarmış diyelim. Gelen Valimizin de Edirne’ye yararlı hizmetler yapacağına inanıyorum. Kendisine şimdiden başarılar diliyor Edirne’ye de hayırlı olsun diyorum. Önemli olan güzel şeyleri birlik ve beraberlik içinde yapabilmektir. Ülkemizin bu kutsal ve mübarek coğrafyasında Vatandaşlarımızın hak ettikleri hizmetleri sunabilmektir.” Dedi.

Edirne Valisi İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

BENİM İÇİN EDİRNE’YE BİR GÜN HİZMET ŞEREFTİR

Edirne’de bir gün valilik yapmanın taşınabilecek en büyük sıfatlarından biri olduğunu belirten Kılıçarslan, Burada bir gün hizmet etmek benim için bir ömür hizmet etmeye değerdir. Burası ata yadigârıdır, buraları kutsal topraklardır. Bunca badireye rağmen Osmanlı İmparatorluğunun gururunu taşımış tüm zorluklara rağmen başşehirlik gururunu hiç unutmamış, sadece Edirne’ye değil Trakya’ya Balkanlara güç veren bir şehir. Sizler de bu şehrin İl Genel Meclis üyelerisiniz, bu kente hizmet vermek için çabalıyorsunuz. Sizlere kolaylıklar diliyorum. Bundan sonra Edirne’nin ne arzusu olursa her zaman bekliyorum. Ben Edirne’ye gelerek Edirne valiliği şerefini kazanmış oldum. Sizler de Ankara’da bir hemşeri kazanmış oldunuz” dedi.
Edirne Valisi İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti (2)

 110 total views,  2 views today

Next Post

İlimize madalya ile döndüler

          Çocukların bilime, teknolojiye ilgi duyması, düşünce ürünleri geliştirmelerinin teşvik edilmesi, amacıyla; Türk Patent Enstitüsü, genç zihinlerin düşünme becerilerini geliştirmenin gelecekte ülke ekonomisine katacağı dinamizmi dikkate alarak, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü işbirliğiyle ilköğretim okullarının okutulan Teknoloji ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp