Edirne Valisi Özdemir, hastaneye kaldırıldı

admin

            Edirne Valisi Günay Özdemir, rahatsızlanarak Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu, Özdemir’e anjiyo yapıldığını belirterek, “Tüm tahlilleri ve anjiyosu çok iyi çıktı. Sağlık durumu gayet iyi” dedi.

Edirne Valisi Günay Özdemir, Mustafa Kemal Atatürk’ü anma törenlerine katıldıktan sonra geçtiği makamında rahatsızlandı. Nefes alamamaktan şikayet eden Vali Özdemir, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitti. Burada Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda tedavi altına alınan Özdemir’in anjiyosu çekildi.

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu, Vali Özdemir’in 10 Kasım törenlerinde bir rahatsızlığının olduğunu kendisine ilettiğini belirterek, “Biz de tedbir amaçlı hemen fakülte hastanemize getirdik. Tahlilleri yapıldı, herhangi bir sorun olmasın diye hocalarımız bir anjiyo yapmayı uygun gördüler. Tüm tahlilleri ve anjiyosu çok iyi çıktı. Şu anda sayın valimizin sağlık durumu gayet iyi, korkulacak herhangi bir şeyi yok, takibimizdedir. Çok şükür herhangi bir şeyi, kalp krizi gibi bir müdahale gerektirecek bir şey bulunmadı. Sağlık durumu gayet iyi. Biraz gözetim altında kalacak, durumu gayet iyi” dedi.

 

 

 97 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'ndan konferanslar dizisi

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği “Kariyer ve Sektör Buluşmaları” etkinliği kapsamında Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü ile Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Üniversitemiz Turizm ve Otelcilik Uygulama Merkezi’nde konferanslar gerçekleştirildi. Kariyer ve Sektör Buluşmaları etkinliği kapsamında gerçekleştirilen konferanslara Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp