Edirne Valisi Özdemir ve eşinden EBED’e sürpriz ziyaret

admin

Edirne Valisi Günay Özdemir eşi Hanımefendileri Nurcan Özdemir ile birlikte EBED’e sürpriz iadeyi ziyarette bulundular.

Ziyarette, Vali Özdemir ve eşi EBED lokalinde ki konjonktürü oldukça samimi bulduklarını belirterek, “Siz burada bir ailesiniz. Allah samimiyetinizi ziyade etsin.” dedi.  İftar sonrası engelli bireyler ve aileleri ile çay sohbeti yapmak için geldiklerini, EBED Ailesine dâhil olmak istediğini söylediler. Lokalin arkasında ki odada sabun kursunda yapılan el işlerini incelediler. Usta öğretici Sevim Dayıoğlu’nun sabundan yapılmış ‘Nar’ hediyesini kabul edip teşekkür ettiler.

Edirne Valisi Özdemir ve eşinden EBED’e sürpriz ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay Özdemir ve eşi hanımefendileri Nurcan Özdemir’in sürpriz ziyaretinden çok memnun olduklarını belirten dernek Başkanı Dilek Kaynak ile Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Gültekin, “Sizlerde bizim ailemize dâhil oldunuz. Sevincimize, acımıza, endişemize ortak olmak istemeniz bizleri mutlu etti.” Şeklinde konuştular. Dernek hakkında bilgi verirken, “Bizler buruda bir aileyiz. Bir birimizin sorunlarından en iyi yine bizler anlarız, bir birimizin eksikliklerini tamamlayarak, bütün olup çözüm buluyoruz.” dediler.

Edirne Valisi Günay Özdemir dernek bünyesinde sepet yapım kursu açılmasını önerirken, yapılan el işlerinin pazarlanması için gerekli imkânların sağlanmasına yardımcı olacağını söyledi. Engelli ailesi Sevgi Öztetik ile konuşup sorunlarını dinledi. Hafif mental engelli Merve Karson ile yakinen ilgilendi.

Edirne Valisi Özdemir ve eşinden EBED’e sürpriz ziyaret (1)

 83 total views,  5 views today

Next Post

Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği

                Edirne Engelli Gönüllüleri Derneğince Uzun kaldırımda bulunan dernek binasında iftar programı düzenlendi. İftar gecesine Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hayrettin Karbuz, Müdür Yardımcısı Nevzat Sancak, Edirne Şehit Aileleri Derneği Başkanı Faruk Çiftçi,  Edirne Tüketiciler Derneği Başkanı Murat Kocabaş, Atatürk Ortaokulu Emekli Sosyal Bilgiler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp