Edirne Valisinden başarı belgesi

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer çalışmaları ile başarılı olan personele başarı belgesi sundu. 37 personelin başarı belgesi ile ödüllendirildiği toplantı Edirne Valiliği Meclis salonunda yapıldı .

edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni

Burada bir konuşma yapan Vali Duruer şunları kaydetti; “ Başarının grup çalışması olmadan şehri bir yere taşıma şansına sahip değiliz.2023 için bir takım dileklerimizin olması lazım. Bürokratlar gayret içinde olursa, şehirler belli bir yere gelebilirler. Ekip ruhu olmadan şehri bir yere taşıma şansına sahip değiliz. Ben arkadaşlarımıza gayretleri nedeniyle teşekkür ediyorum.Bu çalışmalarının devamını diliyorum.

edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni2

2014 yılının ilimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyor, sizleri tebrik ediyorum.Tabii ki, personelimiz başarı belgesi almakla birlikte alt düzeyde elemanlarla da başarılı çalışmalar yapıyorlar.Onun için emriniz altındaki personeli de tebrik ediyorum.Burada daire müdürleri seviyesinde alınan belgelerle tüm personelin başarı belgesine sahip oluyorsunuz.Bunda önemli olan, belge verdiğimizin dışında gözden kaçan insanlar da olabilir.İnşallah Edirne’yi daha iyi bir konuma getirmek hepimizin vazifesi olmalı. “ dedi. Daha sonra dört Vali Yardımcısı, Keşan,İpsala ve Meriç Kaymakamı ile İl Emniyet Müdürü’nün de aralarında bulunduğu 37 personele Vali Duruer tarafından başarı belgeleri verildi.

edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni3 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni4 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni5 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni6 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni7 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni8 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni9 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni10 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni11 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni12 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni13 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni14 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni15 edirne-valisi-başarı-belgesi-töreni16 edirne-valisi-başarı-belgesi-törenikpk

 

 

 82 total views,  8 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYESİNDEN YILBAŞI KONSERİ

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Belediye Başkanlığı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da, yeni yıl coşkusunu Saraçlar’a taşıyor. Edirne Belediye Başkanlığı Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, yılbaşı akşamı Saraçlar Caddesi’nde coşkulu bir kutlamanın Edirne Halkını beklediği belirtildi.Basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Edirne Belediyesi’nin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp