EDİRNE VE MAKEDONYA TİCARET ODALARI ARASINDA “KARDEŞ ODA VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ”

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Makedonya Türkiye Ticaret Odası arasında “Kardeş Oda ve İşbirliği Protokolü” imzalandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Makedonya Türkiye Ticaret Odası arasında imzalanan “Kardeş Oda ve İşbirliği Protokolü” tüm üyelerimize hayırlı olsun.
Ülkemizin, bölgemizin ekonomisine katkıda bulunacak tüm girişimleri gerçekleştiriyor, üyelerimizin uluslararası platformda ticari faaliyetlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz.
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve MATTO Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Ademoski’nin imzaladığı anlaşmaya göre;
ETSO ve MATTO, birbirini kardeş kuruluşlar olarak tanır ve iyi niyet ile işbirliği içinde hareket ederek, iş dünyasının ortak çıkarları doğrultusunda birbirine destek verir.” ifadelerine yer verildi.

 302 total views,  10 views today

Next Post

SGK İl Müdürü Süleyman LALE, "Şehitlerimizin emaneti olan sizlere ve gazilerimize sahip çıkabilmek, bizim için en önemli görevdir."

Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve Çanakkale’de bulunan Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernekleri ile Türkiye Muharip Gaziler Derneklerinin dernek başkanları ve üyelerine tabi oldukları mevzuata yönelik seminer düzenlendi.Kurum Başkanlığında görevli Sosyal Güvenlik Uzmanı Musa ŞAHİN tarafından şehit aileleri ve gazilerin tabi oldukları mevzuata yönelik bilgilendirme […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp