edirneajans.com Türkiye sıralamasında ilk 20.000 arasına girdi.

admin

Edirne Ajans Medya Grubu’nun yayın organlarından biri olan www.edirneajans.com HABER SİTESİ  kurulduğu günden bu yana yayınladığı haberlerle Edirne’de en çok tıklanan siteler arasında  yerini aldı. Web sitelerinin Türkiye ve Dünya sıralamasında ki yerini takip eden www.alexa.com sitesinde yayınlanan verilerde www.edirneajans.com HABER sitemiz 27 MART 2014 Çarşamba günü itibarıyla TÜRKİYE’de ki tüm web siteleri sıralamasında 19.847 ‘inci  sıraya yerleşti.  Öte yandan www.edirneajans.com haber sitemizin Dünya genelinde ki sıralaması 1.184.242 olarak açıklandı.

edirneajans_comkpk

Edirne’de yaşanan tüm gelişmeleri bugüne kadar düzenli olarak takipçileri ile paylaşan www.edirneajans.com, yayınladığı haberleri sadece kendi sitesinde yayınlamakla kalmamış, FACEBOOK, TWİTTER, LİNKEDİN  gibi sosyal paylaşım sitelerinde binlerce takipçisiyle de paylaşarak  gündemin nabzını tutmaya devam etmiştir. Yayınladığı haberlerle Türkiye sıralamasında iyi bir derece yapan  www.edirneajans.com aynı başarıyı diğer yayın organları olan AJANS GAZETESİ ve 92,2 RADYOSU’da göstermeye devam etmiştir.

edirneajans_com

Özellikle Yerel seçim sürecinde TÜM YAYIN ORGANLARINDA (www.edirneajans.com, AJANS GAZETESİ, 92,2 RADYO SU)  bütün siyasi partilerin adaylarına aynı oranda yer veren EDİRNE AJANS NEDYA GRUBU kamuoyunun takdirini toplamaya devam etti.

edirneajanskpk

Yeni yerinde, Şehrin merkezinde, 2 katlı binasında TÜM YAYIN ORGANLARINI bir araya toplayıp faaliyetine yeni yatırımlarla devam eden EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU, geçtiğimiz günlerde  Medya Grubumuzun merkez binasında ağırladığı değerli konukları ile (Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İNCE, AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet GÜNŞEN, MHP Belediye Başkan Adayı Orhan ÇAKIRLAR, CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, SP Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan TEKİN, v.b…) Edirne’de büyük ses getirmiştir.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne04

 

 

 

 

 

 

 

muharrem-ince-radyosu67

 243 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan "Mal varlığı sadece kendinize ait malı açıklamakla olmaz"

CHP Merkez ilçede basın toplantısı düzenleyen CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, kendisinin, ailesinin ve çocuklarının mal varlığını açıkladı. Cumartesi günü seçim yasaklarının başlayacağını bu toplantının beklide son toplantı olacağının belirten Gürkan şunları kaydetti; “ Bizim için seçim sonuçları konusuna baktığımızda son on gündür partimize büyük bir destek artışı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp