Edirne’de 1 günde 2 kadın cinayeti

admin

Barutluk Mahallesi Cami Hatip Sokak üzerinde tek katlı evde Refiye Ata isimli kadınla dost hayatı yaşadığı iddia edilen Vedat Dişbudak  evden ayrılmak isteyen Refiye Ata’yı silahla vurarak ölümüne neden oldu.  53 yaşındaki Vedat Dişbudak ardından aynı tabancayla kendini vurarak intihar etti.

Güne 2 ayrı cinayet haberiyle başlayan Edirne’de ilk olay gece yarısı yaşandı. Fabrika işçisi ve iki çocuk babası olan Erkan Sakarbalkanıgeçen eşiyle başkalarıyla mesajlaşıyor diye önce tartıştı. Büyüyen tartışmada Erkan Sakarbalkanıgeçen 15 yıllık eşini kıskançlık yüzünden bıçaklayarak öldürdü.

ikinci kadın cinayeti de Barutluk Mahallesinde yaşandı. Bir süredir birlikte yaşadığı Refiye Atan’ın evden ayrılmak istemesi üzerine Vedat Dişbudak, Refiye Ata’nı tabancayla ağır yaraladı. Dişbudak daha sonra aynı tabancayla kendisini de ateş ederek yaşamına son verdi. Silah seslerini duyan mahalle sakinleri ve koşuları Polise haber verdi. Olay yerine kısa sürede gelen Emniyet güçleri Vedat Dişbudak’ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Ağır yaralı olara ambulansla hastaneye kaldırılan Refiye Ata ise yolda hayatını kaybetti.1 günde Edirne’de yaşanan 2 ayrı cinayetle ilgili Emniyet Müdürlüğü tarafından geniş çaplı inceleme başlatıldı.

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

CHP İl Başkanı Pekcanlı; “YSK’da Bütün haklarımızı kullanacağız”

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ardından bir çok ilde Yüksel Seçim kuruluna oyların yeniden sayılması konusunda çeşitli itirazlar yapıldı. Bunlarda biri de Edirne’de gerçekleşti. CHP Edirne İl Başkanı önceki gün düzenlediği Basın toplantısında;  “Edirne’de Geçersiz oy 7 bin 085. Bu geçersiz olan 7 bin 85 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp