Edirne’de Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

admin

Edirne’de asfaltlama ve kaldırım çalışmalarına hızla devam eden Edirne Belediyesi halkın takdirini toplamaya devam ediyor.  Kent merkezinde ki  bütün sokakları asfaltlayan Fen işlerine bağlı ekipleri  çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında birçok cadde ve sokağa sıcak asfalt döküldü. Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin  yakından takip ettiği çalışmalar dün  Dilaverbey mahallesi, Arifpaşa caddesinde ki kent  merkezine giden yolda devam etti.  Yolu bi uçtan diğer uca asfaltlayan Fen işlerine bağlı ekipler çalışmalarına hızla devam ediyor.  Yolu asfaltlanan mahalle sakinleri gazetemize yaptığı açıklamada; “Bize hizmet getiren sevgili  Başkanımız Sedefçi’ye çok teşekkür ediyoruz. Kırkpınar güreşlerinde bizim için gerdiği sanatçıları seyretme imkanı bulduk. Başkanımızı çok seviyoruz. Hizmetlerinden memnunuz” dediler.

Şehrin bir çok noktasından çalışmalarına devam eden Edirne Belediyesi;  Mithatpaşa mahallesi, Rasathane sokaktaki asfaltı söküp, yerine taş döşeyerek devam ediyor.  Rasathane sokakta  bulunan asfaltın sökülme işlemi tamamlanıp, sokağın kilit taşı döşenmesiyle birlikte, modern bir kaldırım çalışmasının da yapılacağı belirtildi. DSC_1629 (4)

 144 total views,  2 views today

Next Post

Hemşerimiz Doç. Dr. Rıdvan CANIM Hizmet için Edirne’ye Atandı.

Balkan ve Rumeli aşığı olan  Doç.Dr. Rıdvan Canım, Edirne’ye hizmet için, Edirne T.Ü.  Edebiyat Fakültesi’ne atandı. Balkanlarda Yılın Yazar ve şairi unvanını da alan Canım’ın Edirne’ye atanması İlimizde, şehrimiz adına sevindirici bir haber olarak karşılandı. Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai CANIM’ın Aynı zamanda ağbisi olan Rıdvan Canım;  “Elveda Rumeli” […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp