Edirne’de bir ilk gerçekleşiyor

admin

Teknoloji Zirvesi ETSO’da düzenlenecek

ETSO tarafından yapılan açıklamada; “Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Logosoft Bilişim Teknolojileri San. ve Tic A.Ş. işbirliğinde Edirne’de bir ilk gerçekleşecek.

Fransa’da düzenlenen SAP Business One Dünya Zirvesi’nde Global’de bir Türk şirketi olarak 2018 yılının en iyi performans gösteren SAP Business One Dağıtısıcı ödülünü alan Logosoft Bilişim Teknolojileri San. ve Tic A.Ş. tarafından işinize katma değer sağlayacak, iş hacminizi büyütecek en yeni teknolojileri ve yeni iş modellerini anlatmak üzere 26 Temmuz Perşembe günü saat 1300 ile 1800 arasında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda Edirne Teknoloji Zirvesi gerçekleştirilecek.

En yeni bilgi teknolojilerinin anlatılacağı ve teknolojinin geldiği son noktanın belirtileceği zirvede SAP Busıness One, KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu), Microsoft Azure, Endüstri 4.0 & IOT Ve ISV Çözümleri ile Veri Kurtarma gibi konu başlıkları anlatılacak

Edirne Teknoloji Zirvesi hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için 0284 225 10 14 – 131 telefon numarasından veya nyilmaz@etso.org.tr mail adresinden ulaşılabilir.

Üyelerimize ve ilgililere önemle duyurulur.” Deniliyor.

 

 96 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti’nin yeni İl Başkanı İlyas Akmeşe

24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olmak için İl Başkanlığı görevinden istifa ederek İl Başkanlığı görevini Nesim İba’ya devreden İlyas Akmeşe Genel Merkez tarafından tekrar AK Parti Edirne İl Başkanlığı’na atandı. 24 Haziran seçimleri nedeniyle İl Başkanlığı görevinden istifa ederek, 27. Dönem Ak Parti Edirne Milletvekili Adaylığına başvuran ve seçimlere Edirne’den […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp