EDİRNE’DE DE MERDİVENLER BOYANDI

admin

İlk olarak İstanbul Beyoğlu’nda başlayan merdiven boyama işi, Edirne’de de hastane merdivenlerinin boyanmasıyla yapıldı. Edirneliler, renkli ve güzel bir görüntü olduğunu belirtti.
Konuyla ilgili olarak Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, gündemde olan merdiven boyama işinin Edirne’de de uygulandığını, başka merdivenler varsa halkla birlikte boyanacağını dile getirdi. Renklerin insanları mutlu ettiğini ifade eden Sedefçi, “Gri dışında tüm renkler var. İnsanın içini mutlu eden tüm renkler merdivenlerde var. Renklerin insanlara sevgi, dostluk, kardeşlik ve heyecan verdiğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle bu çalışmayı yaptık” diye konuştu.
AW000775
“SARAÇLAR CADDESİ’Nİ BOYAYAN GENÇLERE MÜDAHALE ETMEDİK”
Başkan Sedefçi, Saraçlar Caddesi’nde boyama yapan gençlere müdahale etmediklerini belirterek, “Dün de Saraçlar Caddesi’nde bir grup kardeşimiz boyama yaptılar. Onlara da saygılı olduk ve ses çıkarmadık. Bana göre oralar yanlış yerler. Gündemde merdiven varsa, merdivenleri boyamak lazım. Ancak önüne gelen eline fırça alıp da bir yerleri boyarsa, çok doğru olmadığını düşünüyorum. Yine saygılı olduk ses çıkarmadık, gençlerin boyamasına olanak sağladık” şeklinde konuştu.

“SIRA FİL YOKUŞU MERDİVENLERİNDE”
Sedefçi, “Şimdi fil yokuşu merdivenlerini boyayacağız. Onun için anıtlar kurulundan izin alındı. Onların da onayını alarak, fil yokuşu merdivenlerini boyayacağız. Varsa başka bildiğiniz merdivenler onları da boyarız” dedi. AW000775

 179 total views,  2 views today

Next Post

Buğday Paneline Büyük İlgi

            TİCARET Borsası tarafından düzenlenen; “ NASIL BİR BUĞDAY” konulu panel üreticilerden büyük ilgi gördü. Paneli yüzlerce üretici izledi. Üreticiler toplantıda panelistlere sorular yöneltti. Edirne Ticaret Borsası Konferans Salonunda Yapılan ; “Nasıl Bir Buğday” paneline Vali yardımcısı Beyazıt Tanç,  Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk,Meclis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp