Edirne’de ekonomi zirvesi

admin

Edirne’de 6’ıncısını gerçekleştirilecek Ekonomi Zirvesi’nde Edirne ekonomisi ‘Turizm’ başlığı altında değerlendirilecek.

Edirne Belediyesi, Hürriyet Gazetesi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Nef işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Ekonomi Zirvesi, 19 Şubat Pazartesi Günü Saat:10.00’da ETSO’da gerçekleştirilecek.

Ekonomi Zirvesi’nde; Edirne’ye neden yatırım yapılması gerektiği, bölgedeki ekonomik koşullar ve geliştirilmesi gereken noktalar ile turizm alanında geliştirilmesi gereken yönler masaya yatırılacak.

Ekonomi Zirvesi’nde Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent, Hürriyet Ekonomi Yazarı Vahap Munyar, Hürriyet Seyahat Genel Yönetmeni Serkan Ocak, Hürriyet Kelebek Yazarı Müge Akgün, Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, Jolly Tur Kültür Turları Müdürü Kerem Gökçe yer alacak.

     Edirne’de 6’ıncısı düzenlenecek olan Ekonomi Zirvesi’nin kente büyük katkı sağlayacağını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “8 bin 300 yıllık geçmişe sahip; insanlığın en kadim şehirlerinden biri olan Edirne her geçen gün turizmin yükselen değeri olamaya devam ediyor. Tarihi, doğası ve coğrafi konumu nedeniyle oldukça büyük bir turizm potansiyeline sahip olan kentimizin hak ettiği değere kavuşması en büyük hedefimiz. Bu yıl 6’ıncısını düzenleyeceğimiz Ekonomi Zirvesi’nde turizmi masaya yatıracağız ve konularında uzman birbirinden değerli katılımcılar ile Edirne’yi, Edirne’nin ekonomisini mercek altına alacağız. Ekonomi Zirvesi’nin kentimize büyük katkı sağlayacağına olan inancım tam. Edirne’ye, Edirne’nin turizmine katkıda bulunmak isteyen herkesi Ekonomi Zirvesine davet ediyorum” dedi.

 

 68 total views,  2 views today

Next Post

Bircan: Hastalardan neden fark alınıyor?

Bircan: SGK bir an önce fark yanlışından dönmelidir Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan kanser ve ciddi tedaviler görüp ömür boyu tıbbi cihaz kullanmak zorunda olan hastalara astronomik fark ücretleri çıkarılmasına tepki göstererek, “Zorunlu tıbbi cihaz kullanan hastalardan neden fark alınıyor?” dedi. CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, hastaların fark […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp