Edirne’de Elektrik Kesintisi

admin

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

tredaş

TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında; Keşan İlçesi Fider 8 Enez Fider 9 Çamlıca Fider 11 Paşayiğit Tesis Çalışması, Edirne’nin , Doyran Köyü Kesici Ölçü Kabininde Bakım Onarım çalışması ile Edirne Şehir K-54 no.lu trafo binasında bakım onarım çalışması nedeniyle, 17.01.2014 Cuma günü 09:00-16:00 saatleri arasında 7 saat süre ile; “– Keşan İlçesine Bağlı; Erikli Köy ve Sahil, Mecidiye Belde ve Sahil, Mecidiye Liman,  Beyköy, Çeltik,Yeşilköy, Dişbudak, Karlıköy, Mercan, B.Doğanca,   Kılıçköy,     Küçükdoğancaköyü,Paşayiğit Beldesi,Lalacık köyü, Pazardere köyü,Altıntaş köyü, Çobançeşme  köyü, Maltepe köyü,Kozköy Çamlıca Beldesi,  Seydiköy, Şükrüköy, Kadıköy, Mahmutköy, Yerlisu köyü, Bahçeköy , Pırnarköy, Gökçetepe köy ve sahil, Sazlıdere köy  ve sahil bölgeleri Keşan İçme Suyu Tesisi ile Malkara İlçesine Bağlı: Teteköy ve Pişmanve Özel Müşterilerinde” 18.01.2014 Cumartesi günü 13:00-16:00 saatleri arasında 3 saat süre ile; “Edirne İli; Doyran Köyü, Elçili Köyü , Üyüklütatar Köyü ve bu istikamette bulunan müşterilerimizde” 18.01.2014 Cumartesi günü 09:00-12:00 saatleri arasında 3 saat süre ile; “Edirne Şehir Şükrüpaşa Mahallesinin;  Gölet Kavşağından İMKB Kız Meslek Lisesine kadar olan caddenin tamamı, Aydın Demir Sokak, Kavgaz Tabya Sokak, İlhan Koman Sokak Seha Sokak, İMKB Kız Meslek Lisesi ve diğer müşterilerimizde” elektrik kesintisi yapılacak.

 241 total views,  2 views today

Next Post

Tarihi Bina Tehlike Saçıyor

Her an Yılkılması An meselesi EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne merkez Dilaverbey Mahallisi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki tarihi ahşap bina çatısı caddeye doğru eğilmiş durumda. Her an caddeye yıkılacak vaziyette. Her gün yüzlerce insanın altından geçtiği tarihi binanın yıkılması an meselesi. Edirne Valisi Hasan Duruer’in […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp