Edirne’de Görevli Öğretmenlerden Şehit Fatma Avlar’ın ailesine taziye ziyareti

admin

Edirne okullarında görevli 4 öğretmen, HATAY’ın Reyhanlı ilçesine 31 Ocak günü yapılan roket saldırısı sonucu şehit olan Tayfur Sökmen Anadolu Lisesi öğrencisi Fatma Avlar’ın ailesine taziyeye gittiler.

Öğretmenlerimiz yola çıkmadan önce Müdürlüğümüze gelerek, İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, acının mesafesi olmaz diyerek, Hayat’ın Reyhanlı ilçesine hain terör örgütünün zihinleri yıkanmış üyeli tarafından atılan roket ile uykusunda şehit düşen masum evladımız Fatma Avlar’ın acısı tüm ülkemizi hüzne boğmuştur. Dedi.

Şehidimizin ailesi yalnız değildir ve hiçbir zaman da yalnız olmayacaktır diyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, Şehitlerimizin kutsal emaneti olan ailelerinin her zaman yanında olacağız dedi

İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerimize, göstermiş oldukları hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek, şehit öğrencimiz Fatma Avlar’ın ailesine Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü ailesi adına başsağlığında bulundu.

 72 total views,  2 views today

Next Post

Chp Edirne Merkez İlçe Başkanlığı'ndan kan bağışı kampanyası

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Ediz ÜN yaptığı açıklamada; “CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı olarak 02-03-2018 CUMA saat 10:30 – 18:30 arası Merkez İlçe Başkanlık binasında Kızılay ile ortak Kan Bağışı kampanyası gerçekleşecektir. Hepimizin bildiği gibi kan, üretilemeyen yegane değerdir. Kızılay bu anlamda ülkemizdeki kan ihtiyacı ile alakalı her daim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp