Edirne’de “Meriçli Pilavcı-2” Adında İşyeri Açıldı

admin

Edirne Merkez 1. Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Maliyeciler  Sitesinde  Meriçli Pilavcı-2 adında bir işyeri törenle hizmete girdi.

İşyerinin açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, çoğu bayanlardan oluşan işyeri sahibinin hemşerileri ve mahalle  sakinleri  katıldı.

MERİÇ'Lİ PİLAVCIM

 

 

 

 

 

 

 

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Gürkan, “ Günümüzde işyeri açmak çok güç. İdris ve Erkan kardeşlerimi bu cesaretleri nedeniyle kutluyorum. Bu tür işyerleri Edirne ekonomisi açısından katkı  istihdam demektir. Dileğim işyeri sahibi kardeşlerimiz  amacına ulaşır  birinci işyerlerinde olduğu gibi hizmete giren  bu ikinci işyerinde de  başarılı olurlar. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Edirne halkı için en işi hizmeti vereceklerine inanıyorum” dedi

İşyeri sahipleri İdris Meriç ve Erkan Çetinkaya yaptıkları açıklamada. Daha Önce T.Üniversitesi Tıp Fakültesinde bir işyeri açtıklarını  bu kez Edirne merkezde  Meriçli Pilavcı-2 adında bir işyeri açarak Edirnelilere hizmet vereceklerini belirterek, “ amacımız halkımıza hijyen ortamda güler yüzle en iyi  hizmet sunmak ve hizmet alanımızı daha da yaygınlaştırmaktır. Umarım bunda da başarılı olacağız. Talep halinde  de evlere de servis yapacağız. İşyerimizde elli kişinin üzerinde vatandaşımıza hizmet etme imkanımız bulunmaktadır” dediler.

MERİÇ'Lİ PİLAVCIM1

 373 total views,  2 views today

Next Post

Milliyet Trakya Ekinde “Saat Kulesi” manşet haber

Milleyet gazetesi  tarafından her hafta  ek olarak verilen  Milliyet Trakya ekinin manşet haberinde yer alan Edirne Ajans Gazetesi Haber merkezince haberleştirilen, uzun yıllardan bu yana  restore edilmeyen Tarihi Saat Kulesi  yer aldı.  Trakya ekinde “48 metrelik Tarihi Saat Kulesi’nin akıbeti merakla bekleniyor “RESTORASYON BİLMECESİ”  adıyla  manşet haber  oldu.     […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp