Edirne’de “SAADET” rüzgarı esti

admin

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatının tertiplediği programlara katılan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, Edirne’de “Saadet rüzgârı” estirdi.

Genel Başkanlarının Edirne’de gerçekleştirdikleri programlarla ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “Bir güne dört program sığdırdık. Sabah, Basın Mensuplarımız ile bir araya geldik. Son derece güzel ve faydalı bir toplantı gerçekleşti. Daha sonra Belediye Başkanımız ile Valimizi ziyaret ettik. Her iki ziyarette de faydalı görüşmeler yapıldı. Zamanımızın imkan verdiği ölçüde esnaf ziyaretleri yapıldı.  Akşam ise ETSO salonunda halkımızla buluştuk. Yoğun bir ilgi vardı. Pek çok kişi programı ayakta izlemek zorunda kaldı. Genel Başkanımız, engin tecrübesi ve bilgi birikimi ile ülkemizin içinde bulunduğu sorunları ele alarak bugün yaşanan olumsuzluklara nasıl ve niçin gelindiğini anlattı. Kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayan bir üslupla hareket edilmesi gerektiğini ifade ederek ,çözüm yollarını gösterdi” şeklinde konuştu.

Gerek Basınımızın gerekse Halkımızın gösterdiği yoğun ilgiden son derece memnun olduklarını kaydeden Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, “yoğun ilgi ve desteklerinden dolayı tüm Halkımıza, basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 116 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’liler Athena ile coştu.

Athena, Edirne’de Özel Beykent Okulları öğrencilerine konser verdi. Gloria Park’ta düzenlenen konsere Özel Beykent Okullarının öğretmen ve öğrencileriyle birlikte veliler katıldı. Edirne’de Özel Beykent Okulları ailesiyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyan Athena grubu, en güzel şarkılarını hayranları için söyledi. Kendini Müziğin ritmine bırakan öğrenciler, Athena grubunun sevilen şarkılarına eşlik ederek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp