Edirne’de Şemsettin Emir 2.liste mi ?

admin

30 Aralık’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşecek olan Ak Parti Edirne   İl kongre hazırlıklarını İl Başkanı İlyas Akmeşe sürdürmeye devam ediyor.

7 Haziran seçimlerinde Ak Parti Edirne Milletvekili olarak seçilen Şemsettin Emir, 1 Kasım seçimlerinde yerini Rafet Sezen’e bırakan, Emir İki yıllık bir aranın ardından delegeler ve sevenleri tarafından aday olması için ikna edilmeye çalışılıyor Hakkari’de 2. listenin kongreyi kazanması Edirne’de de aynı durum olur mu ? sorusu Edirne’de yaşayan Ak Partililer tarafından dillendiriyor.

Ak Parti Edirne ilçe kongrelerinde Enez ilçesinde iki aday çıkması Meriç ve Keşan ilçelerin de adayların divan kurulu tarafından listelerinin ret edilmesi parti içinde delegelerde hoşnutsuzluğa sebep olması 2. bir liste oluşur mu ihtimalini artırırken her fırsatta partisi tarafından görev verilirse yapacağını belirten Şemsettin Emir adaylık konusunda sessizliğini koruyor.

 

 275 total views,  2 views today

Next Post

Savcu “Partimize Heyecanı anlayacak ve anlatacak İdareciler Lazım”

AK Parti 26. Dönem Edirne Milletvekili Adayı Fahrettin Savcu Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret etti. Edirne Ajans Medya Grubu bünyesinde yayın yapan 92,2 mhz Radyo Su’da program sunucusu Necmi Engin’e  çeşitli açıklamalar yapan Savcu, 30 Aralık 2017 tarihinde AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırımın da katılımıyla gerçekleşecek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp