Edirne’de Silahlı Çatışma

admin

*Kalbinden Yaralanan Polis Memuru yaşamını yitirdi.

Edirne’de iki grup arasında çıkan kavgaya müdahale etmek isteyen polis memuru kurşunlara hedef oldu. Kalbinden ağır yaralandı. Yaralı polis hastaneye kaldırılıp ameliyata alındı. Polis memuru Hüseyin İmrağ hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi. Olayı görüntülemek isteyen ETV Kameramanı Resul Oruçoğlu saldırıya uğradı ve kamerası hasar gördü.

Untitled-2

İki grup arasında meydana gelen çatışmayı fark edip, olaya müdahale etmek isteyen polis memuru, aracın bagajından aldığı silahla ateş eden saldırgan tarafından kalbinden vuruldu.

çatışma4

Edirne Eski İstanbul caddesinde Rus plakalı bir otomobil ile Türk Plakalı otomobilden inenler arasında silahlı çatışma çıktı. Bu sırada tesadüfen orada bulunan ve gruplar arasındaki silahlı çatışmaya müdahale etmek isteyen Edirne Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Hüseyin İmrağ silahlı çatışmaya giren grupların silahından çıkan kurşunla kalbinden ağır yaralandı. O anda olayı görüntülemek isteyen ETV Kameramanı Resul Oruçoğlu da saldırıya uğradı. Bu saldırı sırasında kamerası hasar gördü.

silahlı çatışma

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Edirne Merkez, Eski İstanbul Caddesi girişindeki Selamsız Sokakta görevde bulunduğu sırada iki grup arasında çıkan silahlı çatışmaya, müdahale etmek isteyen Polis memuru Hüseyin İmrağ kalbinden ağır yaralandı. İmrağ anında ambulansla Edirne Devlet Hastanesine kaldırılarak ameliyata alındı.

çatışma3

Bu arada, olaya karıştığı iddia edilen kişiler gözaltına alındı.  Emniyet ekipleri olayın geçtiği yerde delilleri topladı ve güvenlik kameralarını inceledi. Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek de olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili olarak saldırıda bulunanların aracı çekici ile bölgeye alındı. Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ Devlet Hastanesine giderek yaralı polisin durumu hakkında bilgi aldı. Baştuğ basın mensuplarının olayla ilgili sorusu üzerine Hüseyin İmga’nın iki grup arasındaki kavgayı ayırmak isterken yaralandığını belirtti. Olayın faillerinin tamamının yakalandığını söyledi.

Untitled-1

çatışmaz2


 

 

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

“Daha Yapacak Çok İşimiz Var” “Üyelerimizle Birlikte Durmadan Daha İleriye”

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTIN 16 Haziran 2014 Pazartesi günü yapılacak olan genel kurulda yeniden aday olduğunu açıkladı. 2010 yılında 693 oy alan ve rakiplerini büyük farkla geçerek Edirne İli Damızlık Sığır Yetişitiricileri Birliği Başkanı seçilen Tuncay Aytın gazetemize yaptığı açıklamada, “Dürüst, çalışkan, bölgede hayvancılıkla uğraşan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp