Edirne’de son iftar EBED tarafından verildi

admin

Edirne’de son iftar EBED tarafından verildi (3)

 

 

 

 

 

 

Edirne’de Ramazan ayının son iftar yemeği Edirne Bedensel Engelliler Derneği tarafından EBED önünde Eski İstanbul Caddesinde gerçekleştirildi. İftar Yemeğine İl Jandarma Komutanı Jan. Alb. Kamuran Ersan,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş,Sağlık Müdürü Muhsin Kişioğlu, ETUS Başkanı ve Belerdiye Meclis Üyesi     Hakan Giyik, EBED Başkanı Dilek Kaynak, Muharip Gaziler Dernek Başkanı İbrahim Çalış, Tümasder Başkanı Muhammed Öztürk,Edirne Avcılık ve Atıcılık İhtisas Derneği Başkanı Ümit Çoskunal, Dernek yöneticileri Sevil Zengin ,Cengiz Gültekin ile dernek üyeleri ile yakınları ve hayırsever işadamları katıldı.

Edirne’de son iftar EBED tarafından verildi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Son İftarda konuşan Özbaş,  hayırlısıyla Ramazan ayını tamamlayıp Ramazan Bayramına eriştiklerini, son iftar yemeğinde Edirne Bedensel Engellilerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek tüm Müslüman âlemine huzurlu sağlıklı bir bayram dileklerini sundu. EBED Başkanı Kaynak iftar yemeğinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını böyle birlik ve beraberliğin her zaman sürmesi gerektiğini belirterek Bedensel Engelli insanlarımız için böyle etkinlikler moral kaynağı olmaktadır. Bu arada bizlere her zaman yardımını esirgemeyen yanımızda olan Halil Zambak ağabeyimize de buradan teşekkürlerimizi sunarım. Herkese sağlık ve mutluluklar dilerim” diye konuştu. İftarda Ayşekadın Cami İmamı Salih Hoca tarafından dua edildi.

Edirne’de son iftar EBED tarafından verildi (2)

 

 

 

 

 

 

Edirne’de son iftar EBED tarafından verildi (4)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de son iftar EBED tarafından verildi (5)

 17 total views,  2 views today

Next Post

Belediye’den gürültü denetimi

Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği kapsamında Keşan Belediyesi mücavir alanı olan Erikli Sahili’nde bulunan eğlence yerlerinde Keşan Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, sınır değerlerin aşılıp aşılmadığı konusunda denetimler gerçekleştirildi. Çevreden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ayşegül Arslan Aydın, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Arzu Sezer ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp