Edirne’de spor tek vücut olacak

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’nin tanıtımına katkı sağlayan spor kulüplerinin el ele, kol kola yürüyerek, güçlenmesi gerektiğini belirtti.

EDİRNE BELEDİYESİ (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne’mizin kültür ve sanat şehri olmasının yanı sıra spor alanında da adından sıkça söz ettiriyoruz. Geçmiş yıllarda Edirne ve Edirneliler olarak birlik ve beraberliği koruyamamanın kayıplarını zaman zaman yaşadık. Ve hiçbir şey için geç kalınmaz diyoruz ve spor alanında birlik ve beraberliğin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu anlamda, Edirnespor Kulübü Başkanı Erdem Güyümgüler, Edirnespor Gençlik Kulübü Başkanı Şükrü Atamgüç, ASKF Başkanı İbrahim Acar’la Edirne Sporuna gönül veren tüm dostlarımızla Kahvaltı da bir araya geldik. Bizler, Edirne’de futbolun tek vücut olduğu günleri görmek istiyoruz. Bizler gibi düşünen futbol severlerimizin de taşın altına elini koyma zamanı gelmiştir” dedi.

EDİRNE BELEDİYESİ (2)

 177 total views,  2 views today

Next Post

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Birleşmiş Milletlerin 1992 yılında aldığı  kararla  3 Aralık  Dünya Engelliler Günü olarak kabul edildi. Bu günde dünyanın dört bir yerinde engellilerin  sorunları gündeme taşınır bu sorunların çözümü için  paneller düzenlenir. Bugün dünya nüfusunun %15’i engellilerden oluşuyor. Bu  dünyanın çeşitli ülkelerinde bir milyar nüfusun engelli olduğunu gösteriyor. Ülkemizde de nüfusun %12,5’i […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp