Edirne’den muhteşem manzara

admin

Edirne sabah saatlerinden itibaren yoğun sisin etkisi altında kaldı. Edirne Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün Drone ile çektiği fotoğraflar ve görüntülerle; sis ile bulutlar arasında kalan muhteşem manzara gözler önüne serildi. Öte yandan yoğun sis nedeniyle kentin simgesi olan Mimar Sinan’ın ‘Ustalık Eseri’ tarihi Selimiye Camii adeta gözden kayboldu.

8 bin 300 yıllık tarihe sahip olan Edirne, sabah saatlerinden itibaren yoğun sisin etkisi altında kaldı. Yoğun sis, görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle zaman zaman trafikte sürücülere zor anlar yaşatsa da kentin tarihi mimarisinin, sis ile buluşması da güzel görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Mimar Sinan’ın ‘Ustalık Eseri’ tarihi Selimiye Camii ve Eski Cami gözden kayboldu. Edirne Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün Drone ile çektiği fotoğraf ve görüntülerle, sis ile bulutlar arasında kalan muhteşem manzara gözler önüne serildi.

 205 total views,  2 views today

Next Post

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Ediz Ün Mazbatasını Aldı

Geçtiğimiz Pazar günü ETSO Konferans salonunda gerçekleşen kongrede oy kullanan 337 delegeden 280 delegenin büyük desteğini  alarak CHP Edirne Merkez ilçe Başkanlığına seçilen Ediz Ün, Edirne Adliyesinde gerçekleşen törenle mazbatasını aldı.   Edirne Adliyesi’nde gerçekleşen törene CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Önceki dönem İlçe Başkanı Fevziye Kireci katıldı.   Merkez […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp