Edirneli aşçılara yunan mutfağı eğitimi verilecek

admin

EMİN İNAĞ

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan önderliğinde Edirne’de faaliyet gösteren aşçılara “Yunan Mutfağı” konusunda eğitim vermeyi planladıklarını söyledi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “ Belediye Başkanımız Recep Gürkan ile yaptığımız görüşmelerde Edirne’de turizm çeşitliliğini artırmak amacıyla bir çalışma yapmaya karar verdik. Edirne İlinde çalışan aşçılarımıza Belediye Başkanımızın önerisi Yunan mutfağı konusunda eğitim yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Odamız ön çalışma yapmaya başladı. Düzenlemeyi planladığımız bu eğitime özellikle Otellimizde faaliyet çalışan aşçılarımızın da katılmasının çok yararlı olacağı düşüncesindeyiz.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Düzenlenmesi planlanan eğitime katılmak isteyen faal aşçılarımızın Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odamıza başvuru yapabileceklerdir.” Dedi.

 

 

 85 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği kurulu toplantısı yapıldı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla belediye bünyesinde kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu gerçekleştirdiği toplantıyla belediye çalışanlarının güvenliğini nedeniyle bir takım tedbirler getirdi.     Edirne Belediyesi Başkan Yardımcısı İşveren Vekili Çiğdem Gegeoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Başkan Yardımcısı İşyeri Hekimi Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İlknur […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp