Edirne’li futbol hakemleri İsveç’te görev yaptı

admin

Edirne’li futbol hakemleri İsveç’te görev yaptı (1)

 

 

 

 

 

 

 

17-24 Temmuz tarihleri arasında İsveç’te düzenlenen dünyanın en kapsamlı gençlik organizasyonu olan Gotia-Cup’ta  Edirneli 10 futbol hakemi  de görev aldı.

Edirne’li futbol hakemleri İsveç’te görev yaptı (2)

 

 

 

 

 

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Edirne Şubesi Başkanı Bilal Turan Başkanlığında İsveç’in Göteburg şehrinde yapılan dünyanın en büyük gençlik futbol organizasyonu olan Gotia-Cup’ta görev yapmak için giden 10 Edirneli futbol hakeminin de katıldığını söyledi.  87  ülkeden 1717 futbol takımı ile 420 futbol  hakeminin katıldığı  futbol şöleninin  açılış töreninde Edirneli hakemler de yer aldı.  Hakemler ilk gün 18, ikinci gün 20 ve üçüncü gün ise 26 futbol karşılaşmasında görev yaptı.  Turan bu arada Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın hediyesini Gothia-Cup Genel direktörüne verdiğini söyledi.

Edirne’li futbol hakemleri İsveç’te görev yaptı (3)

 274 total views,  2 views today

Next Post

ETSİF Fuarı halkın hizmetinde

            Her yıl Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Sosyal etkinlikleri haftasında açılan Edirne Gıda, Tarım Hayvancılık ve Sanayi fuarı bugün de açıldı. Daha ziyade  tarımla ilgili ekipmanların sergilendiği fuarın açılışına Edirne Valisi  Günay Özdemir, CHP Milletvekili Erdin Bircan, Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp