Edirneli Gezgin Öğrencilerle Buluştu

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirneli gezgin İrem ÖZER “16 ülke 160 şehir” isimli söyleşi programında Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileriyle gezdiği şehirler ve ülkelerle ilgili anı ve deneyimlerini paylaştı.

edirne_otelcilik

1976 Edirne doğumlu İrem Özer İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu. Çeşitli firmalara iletişim danışmanlığı hizmeti veren İrem Özer aynı zamanda ilgi alanları arasında yer alan sosyal medya, yeni iletişim araçları, fotoğraf ve seyahat alanında da çeşitli çalışmalara imza atmış. 2009 yılında açtığı kuyruksuz uçurtma.com adlı sitesi Türkiye blok ikinciliği ödülünü kazanmış. Türkiye ve Dünyada farklı coğrafyalara yaptığı gezileri güzel bir dille anlatan İrem Özer gençlere “mutlaka bir yabancı dili hatta ikinci, üçüncüyü öğrenmek için çabalamaları gerektiğini, interrail gibi trenle gençlere tanınan uygun fiyatlardan yararlanarak değişik ülkeleri görmelerinin ufuklarını açacağını ve sosyal medyada yaptıkları paylaşımların hayatlarının her alanında karşılarına çıkabileceğini ve bu yüzden dikkatli davranmaları gerektiğini” vurguladı.

edirne_otelcilik-irem-özer3

Okul Müdürü Şeref Uz internette gezi yazılarını araştırırken web sitesini okuduğu İrem Özer’in yazılarından etkilendiğini ve mutlaka deneyimlerini öğrencilerimizle paylaşmalı diye düşünerek kendisini davet ettiğini söyledi. Kendisini kırmayarak öğrencilerimizle birikimlerini paylaşan İrem Özer’e teşekkür etti.


edirne_otelcilik-irem-özer edirne_otelcilik-irem-özer2

 

 

 266 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Artık Bir Savaş Kapısı Değil Ticaret Kapısı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ETSO heyeti Bulgaristan’daki temaslarının ardından akşam saatlerinde Edirne’ye döndü. İki günlük bir gezi kapsamında Bulgaristan’ın Haskovo,Yambol,Burgas ve Stara Zagora şehirlerine giderek burada Ticaret ve Sanayi Odası başkanları ile görüşmeler yapan heyet yatırımlar konusunda bilgiler aldı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp