Edirneli Hacıların Son Kafilesi Döndü

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Her Yıl Edirne’den hac vazifelerini yerine getirmek üzere kutsal topraklara giden hac kafilesinin sonuncusu dün gece Edirne’ye döndü.

hacılar44

Kutsal Topraklarda Hac vazifesini Yerine getiren Edirneli Hacılar, dün akşam yakınları tarafından duygulu bir şekilde karşılandı. Edirneli Hacılardan Arif Meriç; ‘’3 yıldır hacılık için kayıt yaptırdım ama bu yıla kadar hiç çıkmamıştı. Çıktığını duyduğum gün heyecandan yüreğim çıkacak gibi oldu. Hakikaten Cenabı Allah Herkese nasip etsin. Sağlıklı bir şekilde gidip geldik. Emeği geçen En başta Diyanet İşleri Başkanlığına ve Edirne Müftülüğüne çok teşekkür ederiz. Hepsinden Allah Razı olsun’’dedi.

hacılar33

Edirneli hacılar gelirken yanlarında hurma, zemzem suyu, tespih ve yüzük gibi çeşitli hediyeler getirdiler.

Hacılar22

hacılar55

 

 

 427 total views,  2 views today

Next Post

ÖZTÜRK GRUP’TAN TİCARET U BORSASI’NA ZİYARET…

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Öztürk Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Suat Öztürk ve Nihat Öztürk beraberinde Bülent Kuşaksızoğlu, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Geçmişte T.Borsasında Meclis ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan,Öztürk Grup Yönetim Kurulu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp