EDİRNELİ İŞADAMI ŞENDOĞAN SUSESİ’NE MESLEK ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ…

admin

Edirne Mimar Sinan Rotary RK başkanı Orkun Şapolyo ‘dan Pereja İleri Kimya Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan vekili Şendoğan Susesi’ne Meslek Üstün Hizmet ödülü verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Mimar Sinan Rotary RK başkanı Orkun Şapolyo; “eski bir Roteryan olan, hemşehrimiz, çok değerli işadamı Şendoğan Susesi ‘ne Meslek Üstün Hizmet ödülü verildi. “Hepimizin bildiği, yıllardır kullandığımız Peraja kolonyalarının, Sandy Sıvı Sabunun, hemen hemen tüm zincir mağaza ve marketlerde gördüğümüz kolonya, sıvı sabun vb. lerinin üreticisi Susesi ailesine Edirne’ ye yaptıkları yatırımlar ve destekleri için de ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Pereja İleri Kimya Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan vekili Şendoğan Susesi gazetemize yaptığı açıklamada; “Bizleri bu ödüle layık gören Edirne Mimar Sinan Rotary Rotary Kulübü başkanı Orkun Şapolyo ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Onur duydum. Pereja İleri Kimya Sanayi A.Ş. olarak ilimize katma değer yaratmaya devam edeceğiz.”dedi.

Dünyanın dört bir yanına Yaptığı ihracatlarla Türkiye Ekonomisine Büyük Katkı Sağlayıp, önemli istihdamlar yaratan PEREJA İLERİ KİMYA SANAYİ, Pandemi sürecinde Kolonya ve Dezenfektan üretimi ile bölgenin en çok tercih edilen Yerel Markası oldu.

 1,147 total views,  2 views today

Next Post

BİLİMSEL OLARAK ETKİLİ VE GÜVENLİ HER AŞININ YANINDAYIZ.

Edirne Tabip Odası yaptığı açıklamada; “Ülkemizde uygulanmaya başlanan COVID-19’a yönelik aşı hakkında halkımızda oluşan tereddütleri giderebilmek için Edirne Tabip Odası olarak Türk Tabipleri Birliği’nin aşılar hakkındaki görüşünü yerel basınla ve bölgemiz insanlarıyla paylaşmayı uygun görmüştür.Aşılar Tüm Canlıların Ortak DeğeridirAşı tüm canlılar için hayat kurtaran ortak bir değerdir. Aşılamalarla her yıl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp