Edirneliler 29 Ekim’de Ali Altay’la Coştu

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde, Saraçlar Caddesi’nde düzenlenen Ali Altay konseriyle Edirneliler bayramı bayram coşkusunda yaşadı.

belediye_altay_konseri_29ekim (2)

Edirne Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen Rock müzik sanatçısı Ali Altay’ın Saraçlar Caddesi’nde konsere çok sayıda Edirneli katıldı.

belediye_altay_konseri_29ekim

Edirneliler, fener alayının ardından, Saraçlar Caddesi’nde Ali Altay’ın sahneye çıkmasıyla Cumhuriyet Bayramı’na yakışır kutlama yaptılar.

belediye_altay_konseri_29ekim (1)

Ali Altay şarkılarını konser alanını dolduran binlerce Edirneliyle birlikte söylerken, konser sonunda, “Edirne’yi ve Edirneli müzikseverleri tanımak benim için hayatımın en güzel anlarından birisidir. Edirne insanı bir başka güzel. Çok özel, çağdaş insanların yaşadığı kentin adıdır Edirne. Bu güzel şehre konserden bir gün önce geldim. Gezdim gördüm hayran oldum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, Cumhuriyetimizin 90. yılında beni sizlerle buluşturan Edirne Belediye Başkanımız Sayın Hamdi Sedefçi’ye teşekkürler ediyorum. Hepinize saygı, sevgilerimi sunuyorum” dedi.

belediye_altay_konseri_29ekim (3)

Edirnelilerden tam not alan Ali Altay, iki saati aşkın sahnede kalarak, Cem Karaca, Neşet Ertaş gibi ünlü sanatçıların eserlerinin yanı sıra güncel şarkılarla birlikte kendi şarkılarını da seslendirdi.

belediye_altay_konseri_29ekim (4)

 

 

 

 

 203 total views,  2 views today

Next Post

Devlet Hastanelerinde Çalışanlar Etkili İletişim Eğitiminden Geçti

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nin, Trakya Kalkınma Ajansı’na başvurduğu “İletişim Teknikleri Eğitim ”’ projesi onaylanmaya layık görüldü. 27 Eylül 2013 tarihinde protokol anlaşması imzalanan proje 30 Ekim tarihinde ise hayat bulmaya başladı. Edirne Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı devlet hastanelerinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp