Edirne’lilerden Recep Kozan’a Büyük destek

admin

MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan, Edirne’lilerin takdirini toplamaya devam ediyor. 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimde MHP’den Edirne Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Edirne Halk Eğitim Merkezi Eski Müdürü Recep Kozan, Edirne’li seçmenin büyük desteğini almaya devam ediyor.

Yeşili seven Edirne Aşığı olan Kozan, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahalle, esnaf ve kahve gezilerinde halkla sık sık görüşüp Edirne’nin sorunları için projelerini anlatan Kozan’a ilgi her geçen gün artarak devam ediyor.

“Genel Başkan Bahçeli’nin Edirnelilere selamı var”

Edirnelilerin yakından tanıdığı tecrübeli Eğitimci Kozan’ın çalışkan kişiliği ile Edirne’nin sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşacağı ifade ediliyor. Geçtiğimiz hafta Ankara’da gerçekleşen MHP Aday tanıtım törenine katılan Kozan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Edirnelilere selamını getirdi. Edirne’ye büyük önem veren Bahçeli’nin; “Edirne’yi alın arkanızda ben varım. Edirne bizim için çok önemli bir kent. Orası Bizim uç beyliğimizdir. Edirne’miz bizim için, idealimiz, davamız ve söylediğimiz fikirlerimizin olgunlaşması için en önemli yerdir” sözleri Edirne’ye büyük önem verdiğini ve Edirne’nin MHP Belediyeciliği ile tanışması gerektiğini anlatan en önemli gösterge oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de ayrı bir önem verdiği Edirne’de MHP Adayı Recep Kozan ve ekibinin seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. MHP Edirne İl, İlçe ve Kadın Kolları teşkilatları ile büyük bir sinerji oluşturarak seçim çalışmalarını sürdüren Kozan’ın tek davası ve sevdası “EDİRNE”.

Gazetemize açıklama yapan Edirne’nin sevilen ismi Kozan; “Edirne’yi seviyoruz. Edirne’yi MHP Belediyeciliği ile tanıştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Halkımız adayını iyi seçip oyunu ona göre verecektir. Gezdiğimiz ve gittiğimiz her yerde büyük ilgi görüyoruz. Halkımızda bir özlem var. Bu özlemi Allah’ın izni ile 31 Mart 2019 tarihinde sona erecek” Dedi. 

 115 total views,  6 views today

Next Post

Edirne’de Büyük Bir Değişim İsteği Var

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Avukat Koray Uymaz, yapmış olduğu seçim çalışmalarında esnaf, kıraathane, kamu kurumları, özel şirketler, dernekler, taksi durakları ve ev ziyaretlerinde vatandaş ile bir araya gelmeye devam ediyor. Yapmış olduğu ziyaretlerde vatandaşlar ile kucaklaşan Uymaz, çok uzun zamandır siyasetin içerinde olduğunu ve yıllardan beri Edirne’de hep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp