Edirne’nin eğlencesi, eğlencenin yeni adresi…

admin

RYS Hotel, Edirne’de “yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni düşünmek” amacıyla ilk adımını atarak 2012 yılında faaliyetine başladı. Açıldığı günden itibaren bölgede prestij noktası olma yönünde önemli başarılara imza atan kurum, bünyesinde beş farklı alt işletmeyi barındırıyor.

Rys Variant Game & Sports Bar

Özel pastaların yapıldığı pastane hizmeti ile Merdane, spor severlerin beğenisi haline gelen ve şehrin tek manzaralı spor ve spa merkezi olan LiveLife, lezzet düşkünleri için otelin en üst katında yer alan dünya mutfağına sahip Vargo Roof Restaurant & Bar, uzun dönem konaklama hizmeti sunan eşyalı SuiteHome rezidans daireler, özel yemeklerin ve toplantı organizasyonlarının geçekleştirildiği Blu Restaurant ve üstün konfora sahip odalarıyla otel hizmetlerini sunmaktadır.

Rys Variant Game & Sports Bar (3)

Rys Hotel Edirne’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Bünyesinde bulundurduğu 5 farklı işletmeye ek olarak yeni konsepti ve özel lezzetleriyle bir işletmeyi daha Edirne ile tanıştırıyor. Rys Variant Game & Sports Bar, Edirne’de hatta Türkiye’de ender rastlanan nitelikli tasarıma sahip bir eğlence ve ziyafet mekanı olarak hizmete girdi.

Rys Variant Game & Sports Bar (2)

Rys Hotel bünyesinde bulunan Variant Game & Sports bar, Edirne’de gençlere yönelik yenilikçi bir tasarımla ve nitelikli hizmetiyle kapılarını açtı. Sabah kahvaltısıyla başlayıp gün boyu süren lezzetleri eğlenceli ve özgün bir şekilde sunan, mekan içerisinde amerikan bilardo masaları, nostaljik atari, langırt, PS4 oyun stantları, dart ve benzeri salon oyunlarını barındıran Variant Edirne’ye yeni bir lezzet durağı eklemiş oldu.


Rys Variant Game & Sports Bar (1)

 

 

 186 total views,  2 views today

Next Post

Müezzinoğlu "Edirne halkı tabelaya oy verdi”

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu AK Parti il merkezinde düzenlenen toplantıda seçim sonuçları konusunda açıklamalarda bulundu. Toplantıya İl Başkanı Müjdat Kahve, belediye ve il genel meclisini kazanan üyeler ile partililer katıldı. Toplantıda söz alan Müezzinoğlu, Seçimde Türkiye genelinde başarılı olduklarını fakat Edirne halkının tabelaya oy vermesi nedeniyle seçimi kaybettiklerini belirtti. Müezzinoğlu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp